Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie to gadanie, ze nic nie warty kurs jak wszyscy lecą na spiraconych filmach murcix czy trombie które są tak naprawdę wypełniaczem całego kursu i nic ciekawego melepeta z pomarańczowa nie mówią jakby kogoś to dziwiło. Akurat kupiłem i dla samych smaczków o tym jak Karol mówi o całej zmianie od zerwania z Kinga, gdzie w tym danym filmie nawet ona ma swoją kwestie przez kilka minut było warto. Plusik i obserwowanie to do końca dnia podrzucę, nie chce żeby wszyscy widzieli żeby mój ulubiony youtuber #friz nie stracił a myśle ze fani chcą to wiedzieć to mogę dać taka możliwość
sportowy_swir - Śmieszy mnie to gadanie, ze nic nie warty kurs jak wszyscy lecą na sp...

źródło: comment_1609025663unIB0sxRBXr1BsqBlqVx9a.jpg

Pobierz
  • 36
@sportowy_swir:

Śmieszy mnie to gadanie, ze nic nie warty kurs jak wszyscy lecą na spiraconych filmach murcix czy trombie które są tak naprawdę wypełniaczem całego kursu i nic ciekawego melepeta z pomarańczowa nie mówią jakby kogoś to dziwiło


Wiadomo ze bedziesz tego bronił, ty już wydałeś pieniądze.
@sportowy_swir: gdzie niby Kinga ma swoja wstawke? Obejrzalem 2h16min pieprzenia Friza i tylko jedno zdanie wspomnial o tym ze byla Kinga ze sie rozstali i nad tym filmem co puscil doradzal mu Wujas + ze ekipa juz wczesniej miala byc nim sie z nia rozstal. Nic czego bysmy nie wiedzieli. Zmarnowane 2h