Wpis z mikrobloga

Wcześniej wynosiły 3% i im się to zwyczajnie nie opłacało


@President_Hubert: no już nie przesadzajmy, Biedronce proponowano 1,5%, nawet mniej. 3% 6-7 lat temu było tylko na takie egzotyki jak AMEX, Diners, JCB. Ale oni upierali się, że wprowadzą karty dopiero, gdy koszty obsługi kart będą podobne lub niższe niż obsługi gotówki + zarabiali jeszcze kasę na bankomatach w ich placówkach. Jakby tego było mało, karty kredytowe w Polsce nie są
  • Odpowiedz
@loczyn: Przecież w małych sklepach masz produkty od tych samych dostawców, tylko że droższe i źle przechowywane.


@AnkieterPrzegrywu: Nigdy w moich lokalnych sklepach nie dostalem złej ryby, a w Biedrze kilka razy bylem to prawie zawsze #!$%@? starą, a łosoś to sie porzygać mozna.
  • Odpowiedz
@namiot666: będąc na studiach specjalnie trzeba było odstać w kolejce do bankomatu żeby potem zrobić zakupy w biedronce, zupełnie o tym zapomniałem aż do teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@loczyn Chcąc czy niechcąc robię tam zakupy, bo mam 5 minut od mieszkania. Dobrze pójdzie to 20 min i zdążę wyjść, zrobić zakupy i wrócić. Jasne, wolę zrobić zakupy w auchan, ale to już sie robi z godzina czasu, więc lipa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@namiot666: pamiętam do dziś jak umożliwi płatności kartą. Ja jako osoba bezgotówkowa prawie szampana otwierałem bo miałem ten sklep pod blokiem. Ale trzeba r
Też przyznać że pod każdą biedra był bankomat euronetu :-)
  • Odpowiedz
@namiot666: Podziwiam ludzi ktorzy tam robia zakupy.

Syf, ludzi od groma (glownie staruchow), stare rzeczy, kiepska jakosc, a cenowo srednia półka.
Jeszcze p0lacy wspieraja tego molocha by zjadł wszystkie male i srednie sklepy z Polskim kapitalem :/

@loczyn cała prawda
  • Odpowiedz