Wpis z mikrobloga

Fajny serial, już skończyłem z miesiąc temu ale przypomniał mi sie. Nadal mam troche ból dupy ze Rosjanie potrafili coś takiego wyprodukowac, a u nas "chyłka" i " na wspólnej" + tureckie telenowele. Przyjemnie sie oglądało, fabuła wciąga i mało głupotek. "Ku jezioru"

#kino #film #seriale #rosja #kujezioru #postapokalipsa #kinodrogi
Ancymoon1 - Fajny serial, już skończyłem z miesiąc temu ale przypomniał mi sie. Nadal...

źródło: comment_1609061086BMZDnkGPokrwqKcKViLDEE.jpg

Pobierz
  • 52
@Ancymoon1: Bardzo mnie to ciekawi, książka w najlepszym razie była po prostu ok. Więc mają taki średni materiał wejściowy nie sądzę, że uzyskają coś dużo lepszego.
@ludzik to bylo mega gówno poza jedna postacią i kilkoma jej tekstami/akcjami. Reszta nie była jakas super, nie mówiąc o drewnianym głównym aktorze ktory chyba celowo prawie nie ma scen dialogowych bo ciężko go słuchać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Ancymoon1: absurd goni absurd. Dokończyłem sezon ale z takim zażenowaniem że musiałem każdy odcinek rozchodzić ( ͡° ʖ̯ ͡°) absurdalne sytuacje, nielogiczne zachowanie postaci, ruchają się jak króliki po kątach... Potencjał był świetny, ale kaszana wyszła.
Z polskich masz ostatnio dobry "W głębi lasu" na podstawie Cobena i Rojst. Fajny w kooperacji wyszedł "Kierunek:Noc".
@Nadaske podasz jakies konkretne rzeczy poza tym ze ludzie uprawiali seks? Chyba w kazdym serialu sa takie sceny. Kierunek noc taki średni przykład, jest tak samo Polski jak serial wiedzmin na netflix