Wpis z mikrobloga

Ej kupiłem xbox360 z kinectem (późno ale wcześniej nie potrzbowałem) i teraz szukam w miare ekonomicznego sopoobu na dostęp do gier. Myślałem o subksrypcji ale nie wiem która wybrać bo zauważyłem że jest kilka. Ktoś podpowie krótko co to Gold a co to GamePass itp? I co wybrać? Z uwagi że narazie kinect to nowość to bardziej zależy mi na grach pod niego.
#xbox360 #kinect
  • 9
@Habemuspapam69: ok, mimo że jestem z IT to raczej nie bawię się w dłubanie bo szkoda mi czasu. Lubię tematy bezproblemowe, kupno jakiś kont z konkretną grą i przelogowanie się specjalnie na nie to raczej nie dla mnie. Myślałem że już jest opcja że płace jak na netflixie np 50zł/miesiąc i mam dostęp do wszystkich gier które mają 2+ lata. Dlatego bardziej szukam info na temat tych subskrypcji, czy to tak
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zibizz1: a te gry to naprawdę śmieci na goldzie. Gold służy do grania przez neta. Gamepass to usługa jakby z abonamentem z większą ilością gier, tytuły są usuwane /zmieniane dość często z tym że większość tam to gry na xo
@Habemuspapam69: @tomek_olo: ok, czyli kupuje sobie w necie to co mi sie podoba i znajde za grosze a za rok biorę series s/x i gamepassa. Czy gamepady od S/X beda działały z 360? Gry obsługują max 4 graczy? Bo bym teraz dokupił jeszcze 2 pady ale już te nowe