Wpis z mikrobloga

ten mandzio skonczyl jakas szkole wyzsza? bo sluchajac jego analiz to mam wielkie "XDDDD". Nawet bym powiedzial, ze ten typ bardziej szkodzi dzieciakom niz filmy friza czy tam tych kruszwilow jak to mowia inni.
O chłopie sobie przypomnialem po paru latach wlasnie dzisiaj przez przypadek przegladajac kanał "nie wiem ale sie dowiem". Typ na sile probuje byc smieszny i madry, a jakos mu sie to nie udaje i manipuluje swoich dzieciowidzow jak i ludzi z którymi rozmawia tak jak tego ewrona nakrecil na bycie toksycznym wobec tego filmiku (a potem ewron za to przepraszal XDD).
Potem poleciałem dalej.
Obejrzałem filmik gdzie oglada manhunta dreama. Tez wielkie "XDD" złapałem. On mysli, ze u tego tobiasza tez "aktorzy" nie udaja debilli i nie daja mu szans na wygranie? Przeciez skoro widza, ze to takie ogromne wyswietlenia produkuje to chyba wiadome, ze beda chcieli to jak najdluzej przedluzac i robic rematche, badz robic godzinne filmiki, zeby zgarnac wiecej hajsu za reklamy. Co jest najsmieszniejsze to chłop, ktory sie cieszyl sztucznie jak 3 letnie dziecko kiedy złapal jakas RYBKE W GRZE GDZIE KOT ŁOWI RYBY XDDDD ma problem do tego, ze jacys jupiterzy udaja słabszych, zeby filmik byl ciekawszy i jak to napisal adelek. beka z goscia co jest prawilniakiem i tępi oszustów, a o swoim psiapsi ewronie nawet nie wspomni jak ru8al swoich widzow na ajfony.
Tez pamietamy jak bronil danny'ego ferrariego w sprawie kupowania wyswietlen i jego analiz. Szybko zostal skrócony przez wardege potem jakis komentarz pod filmem wstawil, a po chwili go usunal, bo sie mocno w nim pograzyl XD. Czemu oni tego mandzia kreuja na inteligentnego czlowieka? Ten typ jest typowym frajerem.
Komus sie wali grunt pod nogami to on musi wyciagac pv rozmowy, zeby dostac poklask. Tak jak bylo z medusa i chyba z kims innym ale nie pamietam jego nazwy.

Gosc szuka problemu w niczym i szybko zostaje wyjasniany. Tak jak to zrobil kanał Nie wiem, ale sie dowiem! (zreszta polecam serdecznie ten kanal)

Jestem ciekaw czy ktos robi teczki na tego g0scia, bo byłoby miło gdyby zniknal z twitcha i mocno by mu ucielo zasiegi na jutjub. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mlodzi majnkrafterzy pewnie tego nie pamietaja jak mandzio sie splakal i pelna zalamke mial 8 lat temu jak youtuber Bremu wyslal linka do LORDA MANDERO mordy XD
#minecraft
#twitch
#polskiyoutube
#mandzio
  • 16
@CezaryKlementowicz: Odnośnie NWAD, zarówno przeprosiłem w komentarzu i jak i skontaktowałem się prywatnie z autorem.
U Tobiasza po prostu był wyższy poziom gry (pvp), gdzie w ostatnim filmie Dreamie wyglądało to po prostu miernie. Wiem, że masz mnie za skończonego debila, ale zdaje sobie sprawę jak się robi filmy na YouTube i po prostu uważam, że same akcje były mało ciekawe i widowiskowe w porównaniu chociażby do poprzednich.
Nie było mnie
@CezaryKlementowicz: @MrPawlo112: Ale @mandziok to turbohipokryta - niby Kamerzysta oszust naciągający małoletnich, a sam też tak kilka lat temu robił https://www.wykop.pl/link/3809717/youtuber-obecny-na-wykopie-naciaga-nieletnich-widzow-na-uslugi-dla-doroslych/

Typowy youtuber, dla atencji mógłby wymiotować na kamerce jak to jego kolega po fachu robi, ale teraz wielki znawca yntelygent wyżej sra niż dupę ma bo złapał trochę widowni na among us xD