Wpis z mikrobloga

Ja to nie wiem co jest ze mną nie tak. Mam 30 lat, noe jestem brzydki, niczego mi nie brakuje. Jakieś dwa lata temu poznalem kobiete 38 latnia z 9 letnim dzieckiem. Mieszka na wiosce z rodzicami. Brakuje jej pare zębów, szczupła 170cm/45kg. Jej ojciec to pijak, dziecko głupie jak but. Wiecznie sie darła. Matka pyta na, ktora ma do roboty, a ona odpowiada, ze co ja to interesuje. Zamieszkalismy razem w maju. Czasami sie wyprowadzala na kilka dni do rodzicow, bo byla afera. W listopadzie wyprowadzila sie na stale. Wypisywala do moich znajomych chore akcje, poszla na policję, postepowania nie beda wszczynac, bo to co mowila to stek bzdur. Mam niebieska karte zalozona :-D nie mieszkamy razem, ale mam, polski system jest wspanialy. Wiele osob mowilo, ze nie jest jakas za atrakcyjna. Dwa razy nie wytrzymalem i ja odepchnalem, ale nigdy nie nie chciała odejsc. Czasami od slowa do slowa wyzywalismy sie od najgorszych. W listopadzie chciala ze mna pogadac po klotni, lekkiej klotni o bzdety. Miala byc o 12 mielismy pogadac, a przyjechala o 14 z siostra i zabrala rzeczy.

No i teraz po takim czasie cholernie mi jej brakuje. Czy mnie #!$%@? byc w takim zwiazku z taka baba i jest to dziwne?

Myslicie, ze sie odezwie za jakis czas? Wroci? Nie wroci?

Przejmować sie? Czy nie warto i olac to cieplym moczem?

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 9
z całym szacunkiem do Ciebie i tej kobiety, jeśli piszesz poważnie, to zerwij w ogóle kontakt i nie odpowiadaj a odezwie się na pewno, dzieciaka tylko szkoda ze znalazł się w takiej sytuacji, jak już odepchnąłeś raz czy dwa, to następnym krokiem będzie to że będzie Cie #!$%@?ć aż w końcu nie wytrzymasz i oddasz - obdukcja, pajda i krata - niebieska kartę już masz - oby Ci sie noga nie powinęła
@andrzej-lukasz-pawlusiewicz

Siema. No musze przyznać, ze miałeś racje. Wszystko przeczekalem, sprawa na policji umorzona. Nieprzyjemnosci, to dwa razy byl dzielnicowy, ale sam mowil, ze #!$%@?. Za pierwszym razem powiedzial, ze wnosi zeby karte umorzyli, drugi raz jakis wywiad i powiedzial, ze to na tyle. 11 lutego oficjalnie mi zamkna niebieska karte. Dzwonila nawet babka z MOPRu.

Druga sprawa. Dowiedziala sie, ze na policji #!$%@? ugrała, to postanowila wypisywac jakies bzdury do znajomych.
czarnyrlz - @andrzej-lukasz-pawlusiewicz

Siema. No musze przyznać, ze miałeś racje...

źródło: comment_16124617431TOX4G2LBabFAaG653vegA.jpg

Pobierz
  • 0
@czarnyrlz: Mordzia kiedyś ktoś pomógł mi dobra rada i wsparciem, dziś ja pomogłem Tobie, może kiedyś Ty pomożesz komuś i niech tak to się toczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) zrobiłeś mi dzień tym że dałeś znać, że moje słowo jakoś Ci pomogło i to dla mnie najlepsze podziękowanie! Nie spodziewałbym się takiej akcji na wypoku ( ͡º ͜ʖ͡º)