Wpis z mikrobloga

+ Jak mogłeś, taki kredyt zaufania, międzynarodowy prestiż, pierwsze polskie studio z grą AAA, a tobie chodzi tylko o jakąś tam forsę.

- Jakąś tam forsę to ty odbierasz co miesiąc po nadgodzinach crunchowania, a ja na gierkach czeszę gruby hajs, od zera do multimiliardera. Moi koledzy podostawali się na studia, a ja w tym czasie tłukłem skrypty w garażu w Niewiadowie, śmiali się "Co to za zajęcie, bez studiów nic nie osiągniesz", a ja w okresie przedświątecznym nie wyrabiałem z zamówieniami preorderów. Oni zakuwali, a ja zarabiałem, oj zarabiałem. Po studiach oni drugi fakultet, a ja drugiego Wiedźmina, oni magistra, a ja Wiedźmin 3, oni doktorat, a ja z CD Projekt na giełdę. Z przedsiębiorcą jest jak z wędkarzem, gdy złowi szczupaka zwija wędkę i #!$%@? do domu, ale nie Marcin Iwiński, on jak wyłowi szczupaka zanęci nim na suma. Tak działa CD Projekt Red, zawsze mierzy wyżej.

+ Ty pazerna świnio!

- Gdy świnia chce osiągnąć sukces w biznesie musi być pazerna. Żegnaj graczu. 'odgłos strzału' Aaaagh, no co jest, znowu tona bugów na premierze!? Przecież tym razem był marketing, dla pewności za 300 milionów! Aaagh, ale #!$%@?ęło, i to prosto we mnie.

#cyberpunk2077 #kapitanbomba #gry
Pobierz Urahra - + Jak mogłeś, taki kredyt zaufania, międzynarodowy prestiż, pierwsze polskie...
źródło: comment_1609170112QZrblEtPQrmfGzUiyGzj7O.jpg