Wpis z mikrobloga

Chce się przywitać

- 23lvl
- brak dziewczyny (nigdy nie miałem no bo jak, że by inaczej)
- brak stałej pracy (od 8 miesięcy nie pracuje wcześniej kilka gównorobót mam 23 lata a stażu pracy około 20 miesięcy ~ jprd ()
- po technikum nic nie umiem
- mieszkam na wsi (nawet mi tu dobrze tylko do jakiegokolwiek miasta daleko 20-30km przez co muszę bulić ogrom kapusty na dojazdy)
- mój social skill dotyka dna od spodu (nawet nie chce o tym gadać)
- piwnica od 2014 (z tego co pamiętam to tylko dyskoteka w gimnazjum)
- nikt ze znajomych nigdy mnie nie zaprosił choćby na piwo
- depresja i nerwica od gimnazjum (tam też byłem gnębiony i prześladowany przez rówieśników a w technikum 3x bardziej przez co okres szkolny wspominam jako 7 lat piekła)
- zawsze w cieniu małomówny cichy i spokojny przez co w szkole każdemu się to nie podobało (nawet raz nauczycielka od angielskiego powiedziała, że mi współczuje, gdy przyłapała normictwo na poniżaniu mnie)
- to kim jestem teraz to połączenie spierdoksa i psychicznego wraka
- gdy już dojdzie do rozmowy z normictwem to od razu wyczuwają moje #!$%@? przez co nie mam startu do takich ludzi

tagi obserwowałem od początku roku bez konta ale teraz chciałem to wydusić z siebie (,)
#przywitanie #przegryw
  • 6
to niesamowite jak działamy na ludzi. Jak myślicie czy jest chociaż cień szansy, aby to zmienić ? ew. co byście poradzili bo ja ostatnio myślałem, żeby tylko po jakimś drinku albo piwku próbować rozmawiać w towarzystwie
@johnny_tsunami

"to niesamowite jak działamy na ludzi. Jak myślicie czy jest chociaż cień szansy, aby to zmienić ? ew. co byście poradzili bo ja ostatnio myślałem, żeby tylko po jakimś drinku albo piwku próbować rozmawiać w towarzystwie"

Ja czasem umiem się między normictwem poruszać, ale zwykle po 2-3 h widać że odstaję. Taki nasz los
Serio chcialbym kiedys spotkac kogos z was i moze zrozumiec co wy #!$%@? za glupoty xd

każdy kto nawiąże ze mną nawet krótką relację wyczuwa, że ze mną coś jest nie tak przez co jestem odsuwany natychmiast


Niby co z Toba jest nie tak, jak sie to objawia w realu? Ze niechialbym po chwili z Toba miec nix wspolnego? Smierdzisz? Czy jak,