Wpis z mikrobloga

Hey hey
Nie wiem dlaczego ten tytuł wpadł w moje łapki dopiero teraz ogrywała wiele mmo, coś tam widziałam coś tam słyszałam ale nigdy nie pobrałam żeby spróbować. Tak czy inaczej zakochałam się od pierwszego kliknięcia. Jestem na etapie, pograne każda klasa po trochu i wybrany main to teraz leveluje.
Teraz pytanie: jak społeczność polska? Czy jest jakaś gildia która nie konieczne od razu z rekrutuje nie chce zabierać miejsca innemu graczowi. Chodzi mi o udostępnienie ts lub dc żeby posiedzieć podczas wbijania lvl pogadać ewentualnie o coś podpytać. A jak się już ogarnę że wszystkim i coś tam zdobędę to mogę dołączyć do ludków.
Ktoś coś?
#gw2
  • 2
@xManiax: ja z kilkoma kolegami zaczęliśmy grać w stress testach lub beta testach, nie pamiętam dokładnie. Mamy swoją gildię, lecz aktywny w niej jestem tylko ja. Można krótko powiedzieć - gram solo.

Na czacie często ktoś pisze, że rekrutuje do gildii i Polaków też tam widać.

I jedną z gildii jest Aiwe.eu, która ma tutaj konto i którą teraz zawołam @Aiwe. Może kolega prowadzący coś doradzi lub przyjmie w szeregi.
@asd1asd: Hejho :) https://aiwe.eu we wrześniu 2020 zdecydowało się opuścić GW2. Ponieważ gildia w grze nie bardzo miała co robić - nie pojawiały się kolejne wyzwania etc, etc. Gra jest mimo wszystko dla gildii zbyt casualowa. I mocno nastawiona na granie solo. Co się chciało, to się osiągnęło. Działalność gildii póki co jest wstrzymana. Aczkolwiek poowoli przymierzamy się do ruszenia w WoWie :) I to właśnie głównie w tym mmo spędzam