Wpis z mikrobloga

Z końcem tego roku mija okrągłe 6 miesięcy od kiedy pierwszy raz wpadłem na pomysł otwarcia bloga. Po kilkunastu pierwszych postach i Waszych wielu interesujących uwagach skorzystałem z przerwy świątecznej i podrasowałem trochę bloga graficznie i użytkowo:

Od dziś teksty dostępne są pod adresem panpieniadz.blog

Dajcie znać co myślicie i co jeszcze mógłbym dopracować :-)

#finanse #pasywny #p2p #mintos #crowdestor #estateguru #evoestate #panpieniadz
  • 3
@scrubGrub: Nie jestem przekonany czy to co starasz się robić to aby na pewno dochód pasywny, a nie po prostu zysk z zainwestowanego kapitału. Poza tym życzę szczęścia z Mintosem, bo stopa zwrotu rzeczywiście była bardzo spoko, ale potem pożyczkodawcy zaczęli się wysypywać i mam spore opóźnienia w płatnościach. Zakładam, ze podobnie jest z innymi tego typu platformami.

Nie planujesz inwestycji w jakieś fundusze / ETFy?
@Dziadekmietek: Różnie można interpretować pasywne dochody. Dla mnie są to środki, które zyskują na wartości/przynoszą zwroty bez mojej ciągłej pracy. Z pewnością trochę teraz poświęcam czasu, w szczególności na edukacje, lecz na pewno nie aż tak dużo jak na standardową etatową pracę :-)

Póki co na blogu pokazuje platformy crowdlendingowe i P2P. Prowadzę osobno od paru lat także konto maklerskie na na GPW i NC. Do ETFów i amerykańskiej giełdy mam