Wpis z mikrobloga

@czorny_lis: powinienes sprobowac tych nowoczesnych gier. Skoro doom cie tak rozweselil to musze ci zdradzic ze sa jeszcze lepsze gry. Musisz tylko wyjsc z lat 90 do przodu o pare dekad.
  • Odpowiedz
Ukończyłem właśnie Dooma na DOSa. Niby nic, ale dawno się tak nie bawiłem przy grze komputerowej. Nie wiem o co chodzi, starzeję się chyba.


@czorny_lis: To sprawdź sobie brutal dooma jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

powinienes sprobowac tych nowoczesnych gier. Skoro doom cie tak rozweselil to musze ci zdradzic ze sa jeszcze lepsze gry. Musisz tylko wyjsc z lat 90 do przodu o pare dekad.


@karer:
  • Odpowiedz
@karer: większość nowoczesnych gier to poza dobrą grafą lekka kupa jeżeli idzie o zabawę i pokłady miodności. I uprzedzając twoja ripostę podkreślam WIĘKSZOSĆ a nie wszystkie.
  • Odpowiedz
większość nowoczesnych gier to poza dobrą grafą lekka kupa jeżeli idzie o zabawę i pokłady miodności. I uprzedzając twoja ripostę podkreślam WIĘKSZOSĆ a nie wszystkie.


@sEB-q: hmm masz racje. Zdradze ci jednak sekret. JESZCZE BARDZIEJ przytlaczajaca wiekszosc gier z lat 90 to gowno jakiego lepiej kijem nie tykac.
  • Odpowiedz
znam większość tytułów z tamtych lat i nie masz racji ..


@sEB-q: znasz wiekszosc? Chlopie podejrzewam ze nie znasz nawet 10% z dyskietek "100 games from jeff smith" albo podobnego gowna a ty mowisz o wiekszosci tytulow. Gier to bylo z 200000 w latach 90 a ty znasz wiekszosc tytulow xD

a pozatym mówimy i grach AAA


@sEB-q: gier aaa NIE BYLO w latach 90 xD
  • Odpowiedz