Wpis z mikrobloga

  • 3313
Ale sie #!$%@?, znowu.
Oddalem drukarkę do serwisu, bo przestała drukować. Odbieram ją po naprawie i w domu zauważyłem, że Ci #!$%@? debile przykleili naklejkę ze swoim logiem z przodu sprzętu. Po prostu sobie #!$%@? to nakleili jak na coś swojego. Próbowałem to zedrzeć, ale ciężko w cholere, a i tak zostają ślady. Innymi słowy, #!$%@? mi sprzęt tylko po to żeby z przodu widniało ich #!$%@? logo. Nie podpisywałem żadnej zgody na to, #!$%@? mac.
Ten serwis to zatuszuj.pl z Bytomia - serdecznie nie polecam korzystać z ich usług.

I na prawdę #!$%@? mnie to, że są jakieś sposoby na odlepienie tego. Nie powinni tego robić bez mojej zgody.

#zalesie #oswiadczenie #bytom #druk3d
depcioo - Ale sie #!$%@?, znowu. 
Oddalem drukarkę do serwisu, bo przestała drukować....

źródło: comment_1609323020E9bG9Tb9CeiYi6Mg5oNA7Z.jpg

Pobierz
  • 192
  • Odpowiedz
@depcioo: to tak jak u mnie jak auto oddawalem do mechanika, mieli wymienione co maja naprawic, odbieram samochod a polowa rzeczy nie zrobiona bo nie mieli czasu, za to #!$%@? mieli czas podmienic ramki rejestracyjne na te ze swoja nazwa i adresem[]
  • Odpowiedz
@mARTin_ZRH: To serwis naraża kogoś na problemy przez samowolkę.
Wiec powinni wszelkie szkody i koszty pokryć, nikt ich o naklejkę nie prosil, mieli zreperować drukarkę tyle i tylko tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@depcioo: to idź i poproś żeby odkleił to serwisant. Nie będzie żadnego śladu. Chyba, że posuną się do jakiś drastycznych metod... ()
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@depcioo: Kiedyś oddałem auto do serwisu nieautoryzowanego Volvo w Radomiu.Kiedy odebrałem zauważyłem po jakimś czasie, że założyli ramki na tablice rejestracyjne ze swoimi namiarami na ramki które miałem wcześniej z innego serwisu.
  • Odpowiedz