Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 19 lat, mam problem z matką zastępczą. Moja rodzicielka zmarła 5 lat temu. Jednak mój ojciec szybko się pocieszył i znalazł sobie kobietę :))
Nie mają ślubu, a ona zachowuje się jakby była moją matką od początku, nie pozwala mi spotykać się z kolegami, wypić alkoholu, a co najgorsze - założyć konta w banku. No a ojciec ma to gdzieś i zdaje się tym w ogóle nie przejmować. Dwie próby założenia konta w banku przeze mnie, skończyły się awanturą i zwrotem karty do banku.
Wybrałem się na studia zaoczne, bo chcę pracować i jak najszybciej wyrwać się z tego #!$%@?łka, jednak oczywiście nawet to nie jej się nie spodobało, mimo tego że dostaje do ręki moja wypłatę.
Co mogę zrobić mirki, jak na nią wpłynąć?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fec62d21e72bd000b3e4e41
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 47
@AnonimoweMirkoWyznania: Może łyknąłem zarzutke, ale jak coś to NestBank ma darmowe konto i darmową kartę.
Poza tym, całkiem normalne jest płacenie za swoje utrzymanie jak się zarabia. Nie wiem ile zarobiłeś, ale podziel sobie koszt mieszkania/ilość osób + jedzenie + jakieś drobne dodatkowe koszty. Coś mi się nie wydaje, żeby to wyszła cała wypłata ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym, ostatnio podobno są obniżki pensji bo covid