Wpis z mikrobloga

Zrobiliśmy małe przeszukanie i mamy dla Was kolejne nagrody, więc... czas na noworoczny konkurs. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do wygrania kosmetyki samochodowe i rowerowe, a także gadżety zespołowe: czapki, maseczki, kubeczki i inne gadżety.

Co zrobić, aby wygrać? Napisz w komentarzu pod tym postem, jakie jest Twoje postanowienie na 2021 rok i co zamierzasz robić, by osiągnąć swój cel. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Zestaw nagród otrzymują dwie osoby z największą liczbą plusów oraz jedna wybrana przez zespołowe jury. Plusy zbieramy do 4.01.2021, do godziny 20:00.

#rozdajo #konkurs #motoryzacja #rajdy #rajdy24
KajetanKajetanowicz - Zrobiliśmy małe przeszukanie i mamy dla Was kolejne nagrody, wi...

źródło: comment_160935312290tY22DZcjMtzaGG3MZS86.jpg

Pobierz
  • 335
  • Odpowiedz
Wybudować dom w stanie surowym zamkniętym i garaż w którym będę dłubał przy swoim rwd no i krata na brzuchu (̀ᴗ-)✧
  • Odpowiedz
@KajetanKajetanowicz W nowym roku kupię wreszcie samochód

Aby to osiągnąć zamierzam poszukać i kupić samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poważnie mówiąc to spiknę paru kumpli i pomogą mi szukać czegoś sensownego, jak raz kupiłem auto sam to wbiłem się na taką minę, że cieszę się że jeszcze żyję. Nigdy więcej od handlarzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@KajetanKajetanowicz: zamierzam przestać pic codziennie wieczorami i wziąć się za sport. Chce ukończyć znowu triathlon.
Aby to zrobić zamierzam czas wieczorem gdy wychodziłem pod pretekstem przeznaczyć na zabawę lub naukę z moimi dziećmi. Trzymajcie kciuki!
  • Odpowiedz
@KajetanKajetanowicz:w 2021 w końcu zrzucę moje nadmiarowe 20 kg, to moje piąte podejście ale jak to mówi przysłowie do sześciu razy sztuka a gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść a jak jedenaście kucharek to już śmierć głodowa #pdk
  • Odpowiedz
Bardzo przyziemne ale jednak - planuję w końcu wyprowadzić się z dziewczyną do własnego mieszkania a pomóc ma w tym zmiana pracy na lepiej płatną. Planuję zamknąć się w postanowieniach w 1 połowie roku ale kto wie co da przyszły rok ;)
  • Odpowiedz