Wpis z mikrobloga

@Boska_Klaudia: w dzien jeszcze niebezpieczniej niz w nocy wiec nie XD po co glupio pytasz, o kazdej godzinie mozna w morde dostac ale w nocy zwyrole i desperaci czuja sie pewniej

prawda jest taka ze jak glupia baba zawsze wychodzi o 2 w nocy z psem to zawsze mozna cos zaplanowac, dac jej w lep - i tak nikt nie zobaczy
  • Odpowiedz
@kam3o: Brzeźno, gdzie zaginęła, to w większości taki ogromny las (park) oddalony nieco od miasta. I teraz wyobraź sobie jaką samowolkę urządzają tam sobie grupki pijące po krzakach i co mogą zrobić z samotną kobietą, gdy najbliższe zabudowanie jest kilka km dalej. A Orunia i Nowy Port to z wyglądu jak Łódź, dzielnice mało ciekawe, brud smród i ubóstwo (z małymi wyjątkami oczywiście).
  • Odpowiedz
@gohafeliczita9: Kurde jak kilka lat temu wróciłem turystycznie do Brzeźna to byłem zaskoczony, jaka tam patola potrafi mieszkać (poza tymi ulicami bezpośrednio przy promenadzie).
Mam nadzieję, że nic złego jej się nie stało :(((

Tak na marginesie: śliczna dziewczyna
  • Odpowiedz
nie zrzucaj winy na ofiarę, chamie ciulu


@Boska_Klaudia: #!$%@?, zawsze to samo, kobiety wyzwolone. Masz prawo chodzić po nocy nawet nago i nikt nie ma prawa Cię zgwałcić. Co nie znaczy, że jeśli tak wyjdziesz to masz gwarancję, że nic Ci się nie stanie.
Zdrowy rozsądek nakazuje kalkulować takie rzeczy i przewidywać, że gdy wychodzi się w środku nocy samotnie w patolskiej dzielnicy, to istnieje ryzyko trafienia na zwyrola.
  • Odpowiedz
a polska niby taka bezpieczna


@S__a69: Jeszcze niedawno prawacy się chełpili, że u nas nie ma "kremowych" i "czarnych" więc jest bezpiecznie. A tu czytam że są całe dzielnice miast gdzie wejście to niemal pewne problemy.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: @przomsik: @S__a69: Jeżeli pomyślisz sobie, że nie wszędzie, ale są miejsca gdzie może ktoś ciebie okraść. Że poza wyjątkowymi dzielnicami czy miastami samotna kobieta nie musi bać się wychodzić sama po zmroku na miasto. Że co prawda rzadko, ale zdarza się ktoś kogoś napadnie z nożem w ręce, czy pobije na śmierć.
I jeżeli myślisz, że Polska jest taka niebezpieczna, to pomyśl sobie, że w większej części świata
  • Odpowiedz
@mam_konto_na_wykop_pl: Już nie te czasy z tym brzeznem czy orunia... zreszta to się tyczyło raczej tego, ze było malolackie towarzystwo znudzone i biedne i łatwo było wyłapać w łeb, a nie o gwałty czy morderstwa.
  • Odpowiedz
@S__a69: lol powiedz to temu polaczkowi co go jakies dzieciaki skopaly i zdech XD i co? zachcialo mu sie jesc kebaba w miasteczku wielkosci lomzy a w takich miejscach zawsze jest grupka lokalnych huliganow ktora moze #!$%@? kazdemu bez konsekwencji, dostali jakies smieszne wyroki tylko dlatego ze zdech, gdyby przezyl to policja by niespecjalnie by ich szukala.
a ta polka co sie powiesila w szkolnym kiblu? tez pewnie sama bo przeciez
  • Odpowiedz