Wpis z mikrobloga

@jestemtunew
W sumie to nic. Nie kupiłem działki ani domu. Oszczędziłem więcej pieniędzy, zmieniłem mieszkanie na służbowe. Dużo także się nie nauczyłem. Nie udało się także definitywnie zrzucić zbędne kg. Heh teraz już widzę że jednak słaby rok.
@jestemtunew: Z celów które założyłem, albo chciałem osiągnąć taki bilans:
- schudłem zawrotne 1,5kg z zakładanych 15kg. XDDD
+ pojawiła się dziewucha z którą jestem już blisko 4 miechy
+ Udało mi się nadrobić zaległości na uczelni
- miałem pierwsza stłuczkę w życiu
+ Zacząłem lepiej dbać o włosy i skórę
- #!$%@?łem sobie łokieć i kolano na siłowni
- nadal jestem aspołecznym śmieciem
+/- wydałem 13,5k na stanowisko gamingowe
-
AryanWonderBoi - @jestemtunew: Z celów które założyłem, albo chciałem osiągnąć taki b...

źródło: comment_1609402162Hs4nRkoztmUBdcBBFTgvJx.jpg

Pobierz
@jestemtunew: trochę tego będzie, ogólnie nie był to zły rok. Przed koronką załapałem się jeszcze na urlop w Azji, już w trakcie 2x "kraje śródziemnomorskie", budujemy biedakampera z busa, nauczyłem się gotować kilka rzeczy, piec chleb, założyłem akwarium morskie (mocno kulawe).

Socjalnie dość mocno skulałem, sportowo też zarastam.
@jestemtunew: nic ciekawego. Dwa rozstania (teraz nie mam żadnej dziewczyny), zmieniłem mieszkanie, zacząłem służbę w wot i wziąłem dodatkową pracę po godzinach. Zacząłem uczuć się hiszpańskiego. Zacząłem uczuć się jazdy na skateboardzie
@jestemtunew
Plusy:
Nowa praca,
PC,
Konsola ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mieszkanie,
Nowe doświadczenie zawodowe.

Minusy:
+3kg masy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przez brak czasu nie przeczytałem książek które chciałbym przeczytać
Zaliczyłem pierwszy rok studiów co mnie cieszy. Udało mi się zwiększyć ilość treningów oraz trzymać się diety bez kombinowania co by tu wliczyć zamiast jedzenia dobrze . Sylwetka V powoli się robi. Wyrwałem się z pseudo związku z różowym która próbowała mną manipulować więc to jest na duży plus. Jakoś minusów nie mam.