Wpis z mikrobloga

Czy to normalne ze bolt nie chce oddać pieniędzy za przejazd gdzie wyraźnie zostałem oszukany przez kierowcę? Nie chodzi o 2zl tylko ponad 50, kierowca zamiast 70zl pojechał okrężna trasa i wyszło ponad 120zl, mimo iż zwracałem uwagę ze to nie jest najszybsza trasa. Jest sens robic chargeback?
Dodatkowo ten kod który oferują jest ważny do końca stycznia, mam na sile gdzies jechac taxa żeby to wykorzystać? Bez sensu.
#bolt
gogal - Czy to normalne ze bolt nie chce oddać pieniędzy za przejazd gdzie wyraźnie z...

źródło: comment_16094993721dsepQ4GPyrDtdReNxehSd.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Koronanona: Wlasnie dziwne jest to ze przy chargebacku nie mogę wybrać tej transakcji, mbank jej nie wyświetla tak jakby była nie rozliczona mimo ze już pare dni minęło i kłódki tam nie ma wiec jest rozliczona. Muszę chyba zadzwonić do banku
@Niewiemja: napisze w takim razie, dzięki za rady
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gogal: lol, w Uberze kierowca pojechał dłuższą trasa. Po zgłoszeniu w aplikacji kasę zwrócili mi w 10 minut.
  • Odpowiedz
@gogal: Miałem podobną sytuację. Jechalem w nocy, dłuższą trasa, napisałem reklamację. Rano dostałem zwrot różnicy od najtańszego przejazdu między punktami. Nie było mowy o krótkim terminie i kodów było kilka. Mi to akurat pasowało. Jeśli się nie zgadzasz, to ciśnij ich a chargeback jako ostateczność gdy masz na piśmie, że wyjaśniłeś sytuację i próbowałeś rozwiązać.
  • Odpowiedz
@gogal ostatnio coś takiego i mnie się przydarzyło. Wyslalem krótką wiadomość z wizja złożenia skargi do odpowiedniego urzędu, chwilę później otrzymałem wiadomość ze zwrotem całej sumy plus kod na 55 zł. Myślałem, że tylko ja miałem takiego pecha, ale widzę że to grubsza akcja i nieświadomi użytkownicy są regularnie okradani.
mikkepl - @gogal ostatnio coś takiego i mnie się przydarzyło. Wyslalem krótką wiadomo...

źródło: comment_1609517491LbejC3ZYElYBW8hWrS5XCS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz