Wpis z mikrobloga

Zabawne to jest. Prawie 4 lata temu zmuszony przeprowadzić się z fajnej chaty którą wynajmowałem z ziomkami wylądowałem w pokoiku który przypominał schowek na miotły. Trzy kroki i byłem na jego końcu. Miałem tylko materac i coś co służyło mi za biurko ale klawiatura zajmowała 3/4 miejsca. Praca z której starczyło mi na opłacenie ów pokoju, żarcie typu zapchaj dziurę i wódeczkę w weekend co by trochę presji z głowy poszło. Po prawie roku zmuszony byłem do emigracji do UK bo nie widziałem innej możliwości aby poprawić swoją sytuację. Tam udało mi się inwestować w swoją pasję za zarobione funciaki. Dzisiaj mija rok od kiedy wróciłem do Polski. To był ciężki rok, za mną dwa kryzysy finansowe przez covida ale udało się je przetrwać. I co najważniejsze, cały rok żyłem tylko z mojej twórczości. Moje prace są w Polsce, USA, Kanadzie, Słowenii, Holandii, Anglii, Szkocji, Szwecji, Niemczech i Norwegii. 10 krajów, setki ludzi. Reddit, imgur, facebook, instagram, wykop i 9gag - dzięki tym stronom dotarłem już do setek tysięcy, jak nie miliona osób które zobaczyły moją twórczość. Są to liczby niewyobrażalne. Dziękuję Wam którzy byliście tu już dłużej a także tym którzy przyszli niedawno. To nie są dla mnie zwykłe liczby followersów czy lajków. Każdy Wasz ślad jaki tu zostawiacie to dla mnie ogromna motywacja do dalszej ciężkiej pracy.

Takie małe podsumowanie jak co roku. Nie bójcie się walczyć o marzenia nawet jak wymagają podjęcia bardzo radykalnych kroków. Na zdjęciu jeden z najnowszych obrazów, 100x70cm. Olej na płótnie.

*kapcie prawdziwe polskie z Pabianickiego ryniacza od mamy
**pod nimi skarpetki z nadrukiem 100 dolarów ale niestety nie widać

#krabonszcz #praca #tworczoscwlasna #sztuka #malarstwo
Pobierz Nikas - Zabawne to jest. Prawie 4 lata temu zmuszony przeprowadzić się z fajnej chaty...
źródło: comment_16095042960udphHBVWo0tUycVeoKkbQ.jpg
  • 51