Wpis z mikrobloga

@sweet_dream99: rozumiem ruchanie się z obcymi facetami, których imion się nawet nie zna (tzn. nie rozumiem, ale akceptuję jak żyjesz xD). tak beka ogromna z ruchania się bez głowy. nawet nie chcę pytać na czym polega te postanowienie

albo przynajmniej robić to bezpieczniej


Może najpierw idź zrób badania na wenere żeby nie było przypexu xD
@konsul543:

co to ons?

One night stand. spotkanie na jedną noc

@underneath:

nawet nie chcę pytać na czym polega te postanowienie


Powstrzymywanie się przed seksem bez prezerwatywy i pierwszych spotkań w mieszkaniach nieznajomych z tindera (jak na razie nie spotkałam żadnego psychola ale ryzyko zawsze jakieś jest).
@sweet_dream99: Pomyślałabym o terapii na twoim miejscu. Bo zgaduję, że jesteś rocznik '99, tylu partnerów zwłaszcza w takim wieku zazwyczaj świadczy o jakichś problemach, traumach, brakach emocjonalnych.

Ale pewnie tylko trolujesz.
@In_thrust_we_trust: ujdzie, ale mogłoby być lepiej

@Verae: Nie stać mnie na terapię prywatnie a na NFZ nie miałabym serca zabierać miejsca komuś kto tego naprawdę potrzebuje.
Jakbym przyszła z takim problemem do specjalistów co mają pacjentów co chcą się wieszać to chyba by mnie tam wyśmiali xD
@sweet_dream99: specjalista nikogo nie wyśmieje. Dużo ludzi chodzi na terapię, nie tylko tacy z myślami samobójczymi. Ludzie z wydawałoby się z błahymi problemami też - np. rozstanie z chłopakiem/dziewczyną, jakieś nieprzepracowane sprawy z dzieciństwa typu rozwód rodziców, niska samoocena, kompleksy czy też takie ogólne zagubienie w życiu, brak celu, uczucie pustki.
@sweet_dream99: "ograniczyć liczbę ONS z nieznajomymi" czyt. przestać dawać dupy na lewo i prawo.
Edit. później doczytałem o 20 seksach (bez prezerwatywy, no przecież nie że w ogóle) w wieku 20 lat. Kisne, jprdle, jaka szmula.