Wpis z mikrobloga

wołam fanów #podlecki.
Koledzy. Jak wiadomo mitem jest, że w necie nic nie ginie. Najlepszym dowodem jest twórczość największego Żyda, Polaka, filozofa, artysty - Testovirona.

W związku z tym, chciałbym rozpocząć projekt "ratujemy twórczość Marka Podleckiego"

Cel prosty, za pomocą pewnej witryny każdy z uczestników wrzucalby do pliku txt linki do wszystkich filmów YouTube zawierajacych taorczoac Marka.
Ja później za pomocą programu youtube-dl i skryptu bym pobrał za jednym zamachem te filmy. Program ma opcję pomijania duplikatów, więc bez obaw, jezlei ktoś wrzucił kilka razy to samo.

Czy jesteście chętni na udział w tym projekcie?

@Skorvez_957_
@Hand_Solo
@Bzdziuch
@suttle
  • 25
@miedzywymiarowy_szympans:
Może jeszcze tłumaczenie i na ekspert do jakiegoś Huana czy innego Vladka. Już to widzę jak na całym świecie budują deparchatory ultRA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mala_Kozka: z tego co pamiętam ma sporo wykładów mistrza z innego poziomu. Najważniejsze to były lajty z #gabrielaugustyn oraz wywiad z matką.
Kanałów na YT z filmami MP jest sporo lecz w każdej chwili mogą zniknąć a tutaj potrzeba
Skorvez957 - @miedzywymiarowyszympans: 
Może jeszcze tłumaczenie i na ekspert do jak...
@Tomeekkk: nikt nie pisze o wrzucaniu tutaj. Chodzi o to aby nie zaginęły. Robić backupy.

A pobieranie z tego co wiem jak najbardziej legalne. W czasie oglądania YouTube przecież film też się pobiera z internetu. Zakazywać pobierania z YT to tak jakby zakazywać nagrywania radia czy filmu w tv.

A co do udostępniania; z tego co wiem można udostępniać nagranie (które wcześniej było publiczne) we własnym gronie znajomych. Np. nagrasz film