Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

pieknie, biedna bo jest dziewczyna? Nie zal mi takich sytuacji xDD


@brakloginuf: ale ja nie schodzę xD gdybym chciał schodzić to bym sobie paczkomat wziął albo odbiór w żabce.. zamówilem kuriera po to żeby dostać przesyłkę do drzwi także tyłe xD

Mówię mniej więcej jak to wygląda i czemu dzwoni laska
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nodd: jestem kierownikiem działu w dosyć sporej firmie i prowadzę też swoją dg. A co? I nie szufladkuje żadnej grupy społecznej, tylko nazywam rzeczy po imieniu. Żaden kierowca zawodowy nie grzeszy rozumem, a kurierzy to już w ogóle młoty.
@brakloginuf: Jako kurier powiem wam tak, w '' dzisiejszych czasach '' paczke możemy dostarczyć nawet pod blok ze względów wirusa, nie mamy obowiązku wchodzić pod drzwi mieszkania. (raz otwiera mi baba drzwi i mowi mi ze jest na kwarantannie i nie wiedziała ze mąż cos zamowil xddd) Jednak przynajmniej ja jak i spora część woli wejść normalnie, nim sie ktos ubierze itp. To wszystko sie kumuluje i trwa. Dziwie się ze
@brakloginuf: Jak muszę zamówić dostawę kurierem to dostaję białej gorączki, ostatnio KAŻDY kurier z każdej firmy daje dupy po całości. Gorsi są niż złotówy, zawsze z #!$%@? jakieś problemy, przykładowo - siedzę na dupie w chacie i czekam cały dzień aż przyjedzie, po czym 3 dni z rzędu dostaję info, że próba doręczenia się nie powiodła XD

Niech żyją paczkomaty
@Ziutek_Grabaz zrezygnowałem z usług tych firm, uznałem że jeśli ktoś nie nadąża to trzeba zmienić firmę na taka, ktora daje mi udogodnienia. Tym sposobem po 15 latach zmieniłem operatora telefonu, dostawce internetu i kupilem samochod innej marki niż ta, którą zawsze jeździłem