Wpis z mikrobloga

@CJzSanAndreas: ja wyłączyłem po prologu. Jakieś skaczące szklanki, potem jak jechałem windą, to strasznie wariowała minimapa i nei wiedziałem czy mam jechać w góre czy w dół i zmarnowałem 10 minut zanim rozkminiłem, że jednak w dół.
Wsiadłem do auta i stwierdziłem, że po co mam sobie psuć rozgrywkę i poczekam trochę.
Niby pierdoły i ktoś mi powie, że się czepiam, ale strasznie frustrujące i działające na nerwy.
EDIT: a najbardziej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simookpl: ja #!$%@?, chciałabym mieć tak bardzo monotematyczny sposób spędzenia wolnego czasu xd od premiery valhallli mam w niej 30h, ale robię kupę innych rzeczy xd
  • Odpowiedz
A mnie się przytrafił bug, który niszczy zapisy gry. Pograsz pół godziny, prawie wszystkie save do wyrzucenia. CDPR słowiem się nie odezwał co z tym zrobić. Gry nie da się kontynuować. Sama gra działa bez błędów - ale nigdy nie wiesz czy powstały zapis się załaduje (w większości się nie ładują).
https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/blad-krytyczny-cyberpunk-uszkadza-zapisy-gry-nie-da-sie-zaladowac-save.11059256/page-3
  • Odpowiedz