Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majk3l: Wspaniała rada kapitanie o7. Napisane było na stronie 15.01, to samo przyszło w mailu, a teraz pyk - już jest 20.01. Denerwują mnie takie zagrywki, bo gdy nie ma się pewności co do dostawy towaru, to nie powinno się podawać konkretnej daty tylko zakres np. 15.01-30.01 i klient wie na co się pisze. Niżej komentarz z reddita opisujący sytuację, której chciałbym uniknąć, bo 2.5k wolę trzymać na swoim koncie, a
Pobierz kilowodypod_stopa - @majk3l: Wspaniała rada kapitanie o7. Napisane było na stronie 15...
źródło: comment_1609586176ZtacQ9njZCaiMxOWXzw6wD.jpg
@kilo_wody_pod_stopa thank you captain obvious.
Sam jesteś sobie winny. Tylko i wyłącznie. Chciałeś przycebulić stówę na procku wartym 3 kafle to teraz masz. W międzyczasie wszyscy bez problemu kupowali dostępne egzemplarze w xkomie, morelach, mediach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majk3l: Chłopie, ja dodaje wpis z zapytaniem do konkretnej osoby - sklepu, a ty wchodzisz cały na biało z radą, że trzeba było kupić drożej, gdzie indziej xD Na proshopie jest preorder za 2.5k, a na Ceneo od ręki za 3.3k, najniższa cena w historii na Ceneo 2780 PLN więc nie wiem gdzie masz tę stówę różnicy. Akurat dostawa na połowę stycznia w moim przypadku byłaby idealna, bo nie ma mnie