Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1993
Gdy powiedziałem matce, że napoje słodzone podrożały i już taniej jest w Niemczech to mi powiedziała, że co z tego, ona i tak tego nie pije a ja przynajmniej ograniczę picie coli xD

I tacy ludzie mają prawo wyborcze a nawet takie rzeczy nie powodują u nich ani trochę refleksji nad tym kogo wybrali

#bekazpisu #przegryw #oswiadczenie
  • 59
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Matias_Moa_Viecki: ja ojcu powiedziałem o sylwestrze z dwójką, że jako publiczność tańczyli statyści za 500 zł opłaceni z jego podatków to już zaczęło mi styki przegrzewać, nic nie powiedział i poszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I tacy ludzie mają prawo wyborcze a nawet takie rzeczy nie powodują u nich ani trochę refleksji nad tym kogo wybrali


@Matias_Moa_Viecki: To są ludzie takiego typu, że jakby żyli za wojny to by nie widzieli nic złego w gazowaniu żydów - przecież nie są żydami, więc nie ma problemu - w sumie to nawet sobie dorobić można jak się wie gdzie jacyś się chowają. W sumie inni Polacy też nie
  • Odpowiedz
@Matias_Moa_Viecki akurat to jest dobre podejście, patrzysz przez swój interes i jak np podwyższa podatek na colę której nie pijesz i tak A obniża dochodowy który Ciebie dotyka to jak najbardziej korzystne rozwiązanie. Wielu ludzi ma sprzeczne interesy i nie pozna oczekiwać że będą chcieli realizować akurat twoje A o swoich zapomną
  • Odpowiedz