Wpis z mikrobloga

Mirki, mam nietypowy problem, od dzieciństwa nie przepadałem za wodą. Piło się ją u mnie jako główny napój w ciągu dnia, zazwyczaj gazowaną. O ile w lecie będąc dzieckiem nie miałem większego problemu z tym bo pragnienie było duże zwłaszcza latem to też tę wodę sobie popijałem. Z czasem kiedy na jakiś rodzinnych spotkaniach pojawiała się cola czy inne gazowane napoje chętniej po nie sięgałem. Niestety teraz ze względu na pracę dużo mówię przez co gardło domaga się nawodnienia, ale zwykła woda mi nie wchodzi po prostu, mam jakiś wstręt do niej. Próbowałem z cytryną ale efekt podobny. Napoje zero to syf wiem o tym ale to jedyna rzecz która mi jako tako smakuje. Co polecacie pic w ciągu dnia kiedy nie zawsze ma się ochotę na kawę czy herbatę czy coś ciepłego. Jakies alternatywy dla samej wody? #woda #jedzenie #napoje #zdrowie
  • 4
@mualina: tak, tylko chodzi mi o to, że mam duże pragnienie, potrafię wypijać w ciągu dnia 3 litry płynów i nie jest to dla mnie większy problem. Jeśli będę ladowal wodę ze słodkim sokiem w takiej ilości to może to nie być najlepsze rozwiązanie :/