Wpis z mikrobloga

#youtube #motoryzacja #polityka #nauka #gotowanie #historia #technologia #turystyka #film

Cześć, stosunkowo niedawno "odkryłem" kilku naprawdę fajnych youtuberów o których napiszę nizej, i zrozumiałem ze w sumie to warto więcej takich ciekawych ludzi słuchać i oglądać. Poszukuję więcej takich postaci z kilku katerogii o kórych napiszę również ponizej. Proszę o podanie swoje ulubione kanały z podanych ponizej kategorii lub innych o ciekawych treściach. Jedyne warunki jakie chcę to aby nie było zbyt długo (max15-20 min), w miarę konkretnie (bez lania wody), materiały dobrej jakości technicznie (oglądam na TV), z lekkim poczuciem humoru lepiej się ogląda

Kategorie jakie mnie interusją są w tagach oraz opiszę ponizej co szukam i co juz subskrybuję:

motoryzacja: oglądam otomoto.tv , autowizja, poszukuję coś o poradach , eksploatacja, nowinki
polityka: nic nie subs. poszukuję jakieśobiektywne informacje w pigułce lub np podsumowania wydarzeń np co tydzień - obiektywnie
nauka: subs naukowy bełkot, poszukuję więcej takiego typu ciekawostki
gotowanie: subs oddasz fartucha, topgar, kuchnia kwasiora, policzona szama, poszukuje jakieś proste tanie przepisy
histora: subs historia bez cenzury, history hiking, irytujacy historyk, poszukuję ciekawostki na ten styl jak np kiedyś w TV "sensacje XX wieku"
technologie: chodzi raczej o nowe technoligie/nowinki subs klawiter, pirzu, michalpisarski, poszukuję podobnie, treściwie, krótko "z jajem"
turystyka: nic nie subs. ciekawe miejsca do odwiedzenia w PL i poza
film: nic nie subs.ale oglądam hbo go i netflix. poszukuję ogólnie o kinematografii, nowosci, "za kulisami", co w tv/vod ciekawego z komentarzem.

dziękuję i zachęcam do dzielenia się informacjami o ciekawych kanałach.
o innych kategoriach mozecie również pisać, moze inni skorzystają
  • 4