Wpis z mikrobloga

#samsung #smartfon #galaxy #htc #lg #oneplus #huawei #lg #xiaomi #apple #smartfon
Mireczki już powoli nadchodzi czas zmiany telefonu, mój Samsung Galaxy Note 9 ma dosyć wypalony ekran elementy klawiatury widzę prawie na każdym obrazie :)
Planuje kupić coś nowego i moje wymagania:
Wielkość maksymalna to tak jak był Note 9 ale może być mniejszy :)
Rysik nie jest mi jednak do szczęścia potrzebny :P
Myślałem nad Oneplus 8 Pro ale okazuje się jeszcze dłuższy od obecnego.
Bateria przynajmniej na poziomie Note 9 i tak samo aparat.
Warto na coś czekać? Na coś polować ?
Jestem otwarty też na zakup z eBay czy amazon, mój obecny właśnie był kupowany na ebay 2,5 roku temu i był wtedy dużo tańszy niż w PL.
Myślę, że chce czegoś szukać w przedziale cenowym do max 2,5k.
Greiz - #samsung #smartfon #galaxy #htc #LG #oneplus #Huawei #LG #Xiaomi #apple #smar...

źródło: comment_1609757434bGZN0E3sFVjjhNaL1vEYol.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Masterczulki no aktualnie gdyby nie problem z mikrofonem to mógłbym spokojnie na nim siedzieć. Spróbuję go jakoś przedmuchać ;)
Ale myślisz o jakiej firmie ?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Masterczulki Może seria S nowa we wrześniu będzie miała dobra w miarę cenę. :)
Ale ogólnie w ostatnich 2 latach nie było jakiegoś mega przeskoku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Masterczulki Boje się, że nie będzie progresu względem Note 9, jeszcze jak miałem Note 8 to musiałem co pół roku przywracać do ustawień fabrycznych żeby szybko chodził a tutaj brak takiego problemu, bez formatu od początku. Kolejny strach przed zmianą jest taki żeby trafić na dobry ekran bo w przypadku note 4 udało mi się to za 3 podejściem różowe / zielone / żółte zacieki ,przebarwienia
  • Odpowiedz
@Greiz: Sam przeszedłem z note 9 na oneplus 8 pro(jeszcze go nie mam), samsung trochę niestety mnie zawiódł, szkoda bo telefon fajny i liczyłem że na 3-4 lata wystarczy, a dosłownie kilka dni po gwarancji zaczął się zielony problem z ekranem :)
  • Odpowiedz
@Greiz: U mnie też nie przeszkadza, bo to się odpala dopiero przy temp. 35 stopni baterii idealnie. No i bateria już nie ta, ale sprzedawać go nie będę bo naprawdę szkoda taki telefon oddawać za 1000 zł :) Jak przyjdzie to dam znać czy rozmiar będzie przeszkadzał
  • Odpowiedz