Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czarnapietruszka: niech więcej rodzin z dziećmi pcha się pod bron i do postrzelonej sarny na polowaniu. Większej kretynki niż ta babka nie widziałem "ta sarna jest ranna trzeba jej pomóc", tak trzeba strzałem w głowę, a nie krzykami i skakaniem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@czarnapietruszka: aha czyli jaśnie pan tam był. Sarna była postrzelona, dopadły do niej psy myśliwskie i gdyby nie kretynka bez żadnej wiedzy na temat polowania (czyli zupełnie jak ty) to zostałaby dobita po dojściu myśliwego, nic nowego, a psy są po to, żeby postrzelona zwierzyna nie wykrwawiła się padając bez pożytku w lesie i żeby jej śmierć nie poszła na marne. Szkolone psy myśliwskie nie rozszarpują zwierzyny i nie zagryzaja jej
@BajerOp na jakie marne? Co ty #!$%@?? Po co w ogóle myśliwy idzie zabic zwierzę? Bo jest #!$%@?. Nie robi tego z glodu tylko dla przyjemnosci. Normalny człowiek idzie do lasu obserwowac przyrodę a tylko psychopata idzie z karabinem i psami.
Skoro jesteś takim ekspertem od myślistwa dobrze wiesz jak to wyglada, więc nie #!$%@? bzdur.
A mysliwi są na tyle glupi, że sie chwalą w internecie jak bardzo znęcali sie nad
@czarnapietruszka Skoro myśliwi chwała się znęcaniem się nad zwierzętami (xD) toj obczaj to że taka osoba mówiąca że hehe jem drwala nie mogę gadać nara to w sumie też jakby się chwaliła ze Ej patrz jem mięso z kurczaka który nigdy nie widział słońca, żył w zagęszczeniu ,, jeden przy drugim"i był karmiony pasza z pozostałości po innych kurczakach oraz antybiotykami hehe
@czarnapietruszka Owszem dużo myśliwych to dzbany i to konkretne, znam takich co sam miałem ochotę wsiąść im te strzelbę i przez łeb przyłożyć. To jest jak z ogółem społeczeństwa, dużo ludzi to debile skoro to #!$%@? pisowskie wybrali tylko że w przypadku myśliwych to bardziej boli bo oni strzelają do niewinnych zwierzątek, więc ich potencjalny aczkolwiek dosc częsty niestety debilizm boli bardziej.
@BajerOp nie rob z siebie większego idioty niż jesteś. Bronisz czegoś nie do obrony.
Mysliwi zabijają dla przyjemności. Nie z glodu, nie z uwielbienia do dziczyzny, dla przyjemności. Dlatego to banda #!$%@?ów, ktorych należy zdelegalizować i #!$%@? do pierdla, albo lepiej urządzić im polowanie na siebie nawzajem, to bylo by jedyne sensowne polowanie.