Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077
Hej, wbiłem już 30 LVL, choć głównego wątku ruszyłem mało, nie wiem gdzie nabyć takie mody do szmat: Mam jeden +60 zbroi, ale nie mogę znaleźć następnych, a mam puste sloty w szmatach, bo zaczęły wypadać złote/fioletowe ubrania z dobrymi parametrami, to bym coś ciekawego włożył w puste sloty.
Zależy mi na +x zbroi(60 wzwyż?) i na +x% szansy na krytyczne/+x% obrażeń krytycznych, coś jak na załączonym obrazku.

Jeździć po sprzedawcach i szukać modów/planów na mody, czy może są jakieś poboczne/główne questy gdzie dostanę mody/plany modów? Czuję, że mimo 30 poziomu jestem do tyłu z buildem/modami, niby gram na trudnym i gra mi się łatwo, ale to wina gry(niezbalansowana), nie czytałem poradników jak robić postać, by nie psuć przyjemności z odkrywania samemu(taks obie popsułem Wiedźmina).
Przejmować się tym, czy olać i czekać aż same wypadną losowo? Jak pisałem, nie mam problemów z trudnością gry(choć nie będę już podnosił poziomu, bo ma za mało w HP, szybko rozwalam NPC, ale jak się zagapię i dostanę to szybko ginę, trochę lipa, tak to jest jak się rozdaje perki w ciemno), fajnie by było mieć lepsze staty by robić wjazdy na bardzo trudne znaki zapytania bez używania apteczek;)
Dobra, lecę rozwalić cyberpsychola(bez zabijania, uzbierałem chyba ponad połowę i żadnego nie zabiłem, mam nadzieję że będzie dobra nagroda, proszę bez spoilerów)

Skoszę go smartgunem i poprawię rewolwerem przerobionym na ogłuszający. Następne przejście zrobię bronią białą(młotkami i katanami) i hakowaniem.
Pobierz RabarbarDwurolexowy - #cyberpunk2077
Hej, wbiłem już 30 LVL, choć głównego wątku rus...
źródło: comment_1609801806wjEE7RVK5GXyhPh6vg8Tn1.jpg
  • 15
@RabarbarDwurolexowy: Bully i te inne legendarki sie nie łączą, masz jeden i koniec. Armadillo można próbować robić po kilkanascie jak sie ma schemat i jedene są rzadkie inne niezwykłe albo bardzo rzadkie ale ja mam 20 na craftingu wiec nie wiem jak to działa na niższych poziomach
@RabarbarDwurolexowy: hej, jednak padłem jak ściera wczoraj wieczorem i dopiero wstałem.
Więc tak, po pierwsze o ile nie masz to musisz znaleźć schemat na armadillo:
https://www.youtube.com/watch?v=kpwnmWOfJrE

Następnie potrzebujesz w ulepszaniu perka Ex nihilo który ma szanse na tworzenie darmowego przedmiotu, wtedy tworząc masowo armadillo jest szansa na darmowe, w każdej dostępnej jakości. Nie wiem czy to jest zależne od poziomu na jakim masz ulepszanie, ale jak zrobiłem 10 podstawych armadillo to
Pobierz swierczyna - @RabarbarDwurolexowy: hej, jednak padłem jak ściera wczoraj wieczorem i ...
źródło: comment_1609907497UMgW9zSQlD9G8JghgPtfn3.jpg
@swierczyna: dzięki za podpowiedzi, mody lepiej sprzedawać, czy rozkładać ?
Wiesz może jak to wygląda z blueprintami do broni(legendarnych, złotych), czy są przywiązane do konkretnego sprzedawcy, czy raczej się pojawiają losowo?
Szukam czegoś z mocnym kopem i slotem przynajmniej na tłumik(najlepiej też ze slotem na celownik)
Może akurat wiesz gdzie znajdę któryś z tych dwóch(plany)? Szkoda mi wydawać 80k co kilka leveli, na nowszą wersję, bo upgrejdować się nie opłaca po
Pobierz RabarbarDwurolexowy - @swierczyna: dzięki za podpowiedzi, mody lepiej sprzedawać, czy...
źródło: comment_16099482181olR1ODpxZtw4rwiGrL98c.jpg
@RabarbarDwurolexowy nova u handlarza w Kabuki a Overture w Arroyo.

Fajny jest rewolwer Crash który dostajesz od Rivera, ma sloty na tłumik i celownik, nie ma miejsca na moda, ale ma duży DMG wbudowany.

A co do tego czy sprzedawać czy rozkładać, to już jak tam Ci potrzeba. Jak masz mało materiałów to możesz je odzyskać rozkładając je, a jak zbierasz kasę i nie zamierzasz się bawić w crafting to sprzedawaj.
@swierczyna: już ogarnąłem że jak dużo tych armadillo robię, to co któryś jest fioletowy, to robię ze 200, mam fioletowych na cały strój, a resztę sprzedaję, czy jak zrobię bardzo dużo to może wyskoczyć złoty armadillo, jest coś takiego? Jest fioletowy mod podbijajacy damage w broniach(robi mi tylko niebeiskie, te +7(mam perka że mogę kraftować złote rzeczy), a ten rewolwer od Rivera, to gdzieś w głównym wątku? bo ja robię znaki
Pobierz RabarbarDwurolexowy - @swierczyna: już ogarnąłem że jak dużo tych armadillo robię, to...
źródło: comment_1609952672mnvL5yUx3SXPKaAFoPQMiQ.jpg