Wpis z mikrobloga

@mccloud: XDDDD a to co u Nich na ręce wirus np nie usiądzie? A Ty masz dezynfekowac ręce jak wchodzisz do sklepu? Ty tak na serio? To że dzieci nie przechodzą choroby nie oznacza że nie mogą zarazac i być nosicielami. Widać zerowa społeczna świadomość.
@Rafalski45: oczywiście że przenoszą a przypadków że dziecko przyniosło wirusa z przedszkola/"żłobka i zaraziło rodzinę jest sporo. Ale tak jak mówiłem żłobki i przedszkola spoko mogą być otwarte wiem jak tam to wygląda bo moja siostra pracuje w żłobku. I tam dzieci tak jak mówiłem wymieniają swoje wydzieliny aż miło.
wczoraj kipnął mój sąsiad na covida. Od kogo się zaraził, oczywiście od gówniaka, z przedszkola to przywlekł


@Rafalski45: a skąd wie, że z przedszkola, skoro tak małe dzieci są bezobjawowe? Kolejny dowód anegdotyczny.

oczywiście że przenoszą a przypadków że dziecko przyniosło wirusa z przedszkola/"żłobka i zaraziło rodzinę jest sporo.


@PABLO__ESCOBAR: no to wskaż te udokumentowane przykłady.

@mecenasek89: jak zwykle wirus szczególnie niebezpieczny w budżetówce, gdzie można brać kasę za
@nowy_ja: Nie wiem jak mam Ci teraz to udowodnic bo nie mam przy sobie testow zreszta, wiele Pań w przedszkolu nawet nie doprosilo sie o te testy poniewaz dla lekarza brak wechu i smaku to nie jest jeszce oznaka koronawirusa. Co z tego ze praktycznie 7 na 10 w zlobku/przedszkolu maja te same objawy(typowe dla wirusa). A wirusa mozna przenosic nie tylko w ciele ale i na zewnatrz chyba po to
@PABLO__ESCOBAR:

Nie wiem jak mam Ci teraz to udowodnic

Czyli nie masz dowodów, ze to dziecko było źródłem zakażenia, a nie ktoś inny, ale powielasz bzdury.

https://www.medexpress.pl/grypa-zabila-kolejne-polskie-dziecko/76548
https://www.medonet.pl/zdrowie,w-bielsku-bialej-z-powodu-grypy-zmarla-9-letnia-dziewczynka--szczyt-zachorowan-jeszcze-przed-nami,artykul,77067775.html

Weźcie skończcie z tą paniką, bo zarzniecie gospodarkę do końca. Według was rodzice dzieci w wieku przedszkolnym mają zrezygnować z pracy? Wiecie z jakimi konsekwencjami się to wiąże?

nie robiłem dochodzenia skąd wiedzą. Powiedzieli, że gówniak załapał i tyle


@Rafalski45: takie małe
@nowy_ja: Ale przeciez podałem Ci dowod szurze. Slepy jestes?

"Weźcie skończcie z tą paniką, bo zarzniecie gospodarkę do końca. Według was rodzice dzieci w wieku przedszkolnym mają zrezygnować z pracy? Wiecie z jakimi konsekwencjami się to wiąże?" - wrecz przeciwnie napisalem czemu sa zamkniete stoki a przedszkla i zlobki nie. To i to daje prace. A zamkniete jest tylko jedno a wirus rozprzestrzenia sie i tu i tu.
Ale przeciez podałem Ci dowod szurze. Slepy jestes?


@PABLO__ESCOBAR: nie dałeś dowodu na to, że bezobjawowe dzieci zarażają. Dałeś jeden przypadek tak młodego dziecka w Polsce, które zmarło. Daj udokumentowany dowód, że przedszkolak był źródłem zakażenia!
@nowy_ja: gościu nie wypytywałem. Może było zasmarkane i tak sobie to wydedukowali. Oczywiście, że 100% pewności nie mogą mieć. Ale nie kręćmy teraz afery, że dzieci nie roznoszą wirusa bo to typowa rządowa propaganda, by wysłać smrody do szkoły, bo rodzicom trzeba płacić postojowe
To Ty udowodnij ze jest inaczej i przedszkola nie sa zrodlem zakazen a stoki sa.


@PABLO__ESCOBAR: uważam, że jedno i drugie powinno być otwarte

gościu nie wypytywałem.


@Rafalski45: To nie wypisuj bzdur.

bo rodzicom trzeba płacić postojowe


Jasne, przecież firmy miały tych pracowników dla beki i mogą rok do pracy nie przychodzić. Masz jeszcze raz:
0 infekcji wśród 1174 bliskich kontaktów bezobjawowo zakażonych covid.
https://www.nature.com/articles/s41467-020-19802-w#MOESM1

bo to typowa rządowa propaganda