Wpis z mikrobloga

@Stewie_Griffin: na jakiej podstawie twierdzisz że to ona, nim zerwała i to ona nie chciała się pokazywać i ukrywać? Z pośród wszystkich dostępnych dowodów nic takiego nie wynika. No ale zapomniałam, siedzę na wykopie więc cokolwiek źle to zawsze wina kobiety ()
@Stewie_Griffin: to pokazuje tylko, że Gonciarz sam zdecydował się pokazać że ryczy wiedząc że wywowa to emocje. To nie był live, ale zmontowany wcześniej filmik. Celowo zostawił ten fragment bo tak chciał. To, że ona nie zaczęła ryczeć, ale widać że jej też zrobiło się źle oznacza, że to była jaj wina xd fajna logika, taka, którą jak słyszałam nie raz gdy dziewczyny robią to są piętnowane, bo się poryczała i
@tomszczyk naeba. Pisali mu że się naebał bo wyskoczył nagle z koszulkami za 2 paki i julki nie były na to gotowe. Teraz pewnie by przeszło. Wtedy dopiero zaczynał z byciem wrażliwym artystą i był nadal gościem od filmików z ładnymi widoczkami.
@tomszczyk: edit: te koszulki to były po 100pln. Ciekawe bo z dzisiejszej perspektywy to chyba nie bardzo wygórowana cena za gówno-merch. Tylko wtedy kruszwil i zapoczątkowana przez niego moda na biedotę udającą bogatych wożących się w ciuchach za grube siano dopiero raczkowali. A jeszcze 7-8 lat temu youtuberzy musieli się tłumaczyć, że śmią zarabiać na google adsense xD
@Cebulaczan tylko, że z tego co wiem to on chyba serio ogarniał jakieś jakościowo produkty. Fakt cena i tak z dupy, ale przynajmniej nie ruchał ludzi jak niedawno jakaś gwiazda internetow, co tylko metkę przeszywala i sprzedawała ciuchy za grube pieniądze