Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z dziewczyną mamy całkiem udane życie erotyczne. Często współżyjemy.
Nie mogę jednak powiedzieć, że odczuwam 100% satysfakcji z naszego seksu.
Od zawsze strasznie "jarał" mnie seks analny, zawsze chciałem go doświadczyć (śmieszków uprzedzam - jako strona czynna z kobietą).
Kilkukrotnie proponowałem partnerce tę formę aktywność seksualności. Za każdym razem otrzymywałem odmowę.
Pewnego razu, gdy oboje dosyć upici uprawialiśmy seks w pozycji "na pieska" to chyba z jakiejś pijanej odwagi włożyłem dziewczynie palec w pupę.
Nie dosyć, że w żaden sposób nie zareagowała, ani nic nie powiedziała, to jeszcze miałem wrażenie, że zaczęła jakby intensywniej pojękiwać.
Palec w jej grocie nestle trzymałem jeszcze kilka minut, aż do chwili wytrysku.
Po wszystkim od razu zasnęliśmy. Następnego dnia ani ja, ani ona nie poruszaliśmy tego "wydarzenia".
Kilka dni później, gdy ponownie kochaliśmy się w pozycji "na pieska" - tym razem już oboje całkowicie trzeźwi - to ponownie włożyłem jej palec do odbytu, myśląc, że ostatnim razem jej się podobało oraz, że ostatnim razem brak jakiejkolwiek reakcji był z jej strony takim cichym przyzwoleniem.
Nic bardziej mylnego.
Momentalnie odskoczyła jak oparzona, jakbym co najmniej wsadził jej w tyłek płonącą pochodnię, a nie palec.
Zaczęła krzyczeć "czy jestem #!$%@?" i "co ja sobie wyobrażam". Gdy powiedziałem, że przecież 3 dni wcześniej, gdy robiliśmy to po pijaku to nie miała nic przeciwko, to tylko oburzona stwierdziła, że ona nic takiego nie pamięta i że teraz ściemniam.
Ogólnie dostałem prawie miesiąc szlabanu na seks.
Naprawdę nie wiem, czy serio była aż tak pijana, że nie pamięta (raczej mieliśmy podobny poziom upojenia, a ja pamiętam wszystko) czy może pamięta, ale wstydzi się przyznać, że jej się podobało.
#seks #anal #seksanalny #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff46fa48e1c8b000b7ef864
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 78