Wpis z mikrobloga

Krótkie podsumowanie ostatniego roku w kontekście #wychodzimyzprzegrywu :
- stosunkowo często jeździłem w góry,
- wziąłem udział w #1z10 (od wielu lat było to moje marzenie, mimo, że nie wygrałem to występ uważam za pewien sukces - jako człowiek wycofany społecznie bałem się występów publicznych, a jednak pokazanie się przed wielomilionową publiką jednak przełamuje lęk. Obawiałem się kompromitacji, a reakcje otoczenia były bardzo pozytywne. No i zobaczyłem na żywo pana Tadeusza Sznuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)),
- zaprosiłem dziewczynę, która mi się podoba na spacer, póki co bez efektu, ale jeszcze rok temu pewnie nie byłoby mnie stać na podobny ruch; teraz blokuje mnie lockdown związany z #koronawirus ale będę próbował ( ͡° ͜ʖ ͡°),
- przeszedłem badania wstępne na prawo jazdy,
- dostałem się do chóru po przesłuchaniu wstępnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogółem 2020 był dla mnie rokiem przełamywania swoich barier i z tego powodu, w przeciwieństwie do wielu, nie uważam, że był taki zły.
#przegryw czy #wygryw #depresja #tfwnogf
  • 18
@RitmoXL: @Destylator_bigosu: @zurie: @BulgarskiTaboret: dziękuję :) czasami przychodzi myśl, że z teleturnieju przecież odpadłem, prawka nie zdam, z chóru mnie wyrzucą, dziewczyna grzecznie mnie spławiła, a w góry jeździłem i wcześniej (( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale takie myśli staram się odrzucać i próbować dalej. To co wymieniłem dawało mi satysfakcję, a zmiana siebie opiera się przecież na wykształceniu pozytywnych wzorców w myśleniu i do
@John_Edgar_Hoover: Dołączam się do gratulacji. Ode mnie jedna malutka podpowiedź - skombinuj sobie coś a'la notatnik, pamiętnik, w którym zapisuj sobie to jakie masz cele, kiedy i jaki udało Ci się spełnić częściowo bądź całościowo dany cel, pomysły na dalszą poprawę siebie... Odkryłem, że w momentach słabości spojrzenie na kartkę z odhaczonym "rzucenie palenia" dodaje skrzydeł. Może ta taktyka przejdzie i u Ciebie. Gorąco Cię pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ
@gadajaca_skarpeta: zrobiłem to w ramach planowania rocznego ;) Podzieliłem sprawy na kategorie ("góry", "gotowanie", "książki", "rzeczy do zrobienia") i tak np w "książkach" wypisałem te, które chcę przeczytać, w "górach" kupno nowych butów górskich, a w "rzeczach do zrobienia" np naukę tańca (chodzi rzeczywiście o naukę tańca, bo wiem, że dla wielu to sposób na podryw ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to może wpaść przy okazji -