Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@MacBulwa: w czwartek zrobię po czym dodam do niej ceny i zobaczymy co się tak naprawdę zmieści w przedziale do 4k.
Musze jednak z góry zastrzec że ceny będą umowne bo z rynku uk. Mogę policzyć bez vatu i odjąć troszkę z ceny katalogowej (po której się raczej nie sprzedaje w detalu i tak) i dodać polski VAT. Jednakże ostatecznie ceny te będą mogły odbiegać od cen lokalnego dystrybutora w Polsce.
  • Odpowiedz
@silentpl: Które to biurowe podłokietniki? Bo widziałem, że ma jakiś dziwny wariant z pochylonymi. Znajomy się zachwycał ogólnie krzesłem, a ja tez zacząłem szukać czegoś w budżecie do 8k, żeby mi plecy przetrwały to ciagłe siedzenie w domu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@silentpl słuszna uwaga, też się zastanawiałem czy to dobrze że miękko, choć pierwsze wrażenie jest mega w porównaniu do twardego siedziska które mam.

I pełna zgoda, że podłokietniki z opcją wychyłu na zewnątrz to mega komfort i coś czego obecnie mi brakuje w moim fotelu najbardziej... odkąd odkryłem że tak się da :-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Rivo: zerknij na Aerona, Embody (oba Herman Miller) oraz na Steelcase Gesture. Ewentualnie Flokk RH LOGIC 400. Raczej najlepsze fotele w branży.
Dodaj do trgo koniecznie regulowany uchwyt do monitora (np Ollin Monitor Arm) i elektrycznie regulowane biurko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@BotRekrutacyjny: na horom dupke najlepiej maść :)

Było ich 40 dla większego klienta który chciał sobie popróbować fotele różnych marek zanim kupi ich 3000. Część już dostawcy odebrali. Zostało 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArtoWski: tak długo jak będę w stanie to nigdy nie usiądę na żadnym takim wybryku natury chyba że recaro w samochodzie wyścigowym, gdzie one się nadają (i nigdzie indziej)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ArtoWski: warto dopłacać do gwarancji 5-12 lat, możliwości wymiany dowolnej części, dużo trwalszych materiałów i często także mniejszego klekotania.
  • Odpowiedz
@silentpl: tak naprawdę jak ktoś chce inwestować ponad 500 zł w takie coś jak krzesło to naprawdę polecam inwestycje ale w biurko do stania i krzesło ala barowe. Tak naprawdę to jedyna dobra inwestycja w plecy
  • Odpowiedz