Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki no zainstalowałem ciotce zorin os bo jakoś najprzyjazniej wyglądał i podobno do windowsa, laptop leciwy bez sąd no to będzie w sam raz. I teraz są jaja xD chce jej zrobić skrót do katalogu domowego na pulpicie i nazwać mój komputer. Tylko jak to zrobić? Xd dawno linuksa nie używałem ale to nie powinno być takie trudne xd
#linux #zorinos #komputery
Pobierz U.....e - Mirki no zainstalowałem ciotce zorin os bo jakoś najprzyjazniej wyglądał i ...
źródło: comment_1609861786REM2HEXQzfGOPWHSrVqYGB.jpg
  • 25
@L3gion: nie odbieram telefonów od rodziny bo tak to własnie było cały życie i słuchanie "grałem sobie coś mi się wyświetliło i nie działa". Firefoksa z ublockiem ma na pulpicie także #!$%@?ć
@zwei: Tylko że Windowsa ogarnie nawet wiejski informatykier. A weź teraz komuś postronnemu zleć ogarnięcie egzotycznego Zorina w którym spieprzył się jakiś pakiet czy inne #!$%@? muje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś rodzicom dałem Ubuntu to zawsze jakaś pierdoła wychodziła bo przyzwyczajenia bo inaczej działa itd. Mają Windowsa 10 i zero zgłoszeń od lat. Ogarniam tylko gdy wychodzi "service pack" i git.
@L3gion: Tak, to jest powód czemu nie instaluję swoim znajomym/krewnym linuxa. To, że zasyfią sobie windę śmieciowymi programami typu driver updater pro optimizer albo innym gównem to ich problem. A jak ty zainstalujesz linuxa to zaraz będzie, "ej jak zainstalować fotoszopa?", "jak uruchomić grę?" etc
@Uprzedzenie:

Stystem plków >>> /home >>> $USER >>> (prawoklik) >>> utwórz dowiązanie na pulpicie

ALE W UBUNTOIDACH NORMALNIE SAM POWINIEN SIĘ POJAWIĆ NA PULPICIE DOMYŚLNIE SKRÓT DO FOLDERU DOMOWEGO...

Co jest pod prawoklikiem na pulpicie? Nie ma ustawień pulpitu jak jednej z opcji?
zleć ogarnięcie egzotycznego Zorina w którym spieprzył się jakiś pakiet czy inne #!$%@? muje


@L3gion:

ZORIN OS nie jest egzotyczny.
Pakiety są jak w każdym debianoidzie dobrze zarządzane.
#!$%@?-muje takie same jak w Fedorze, Archu i Macu.