Wpis z mikrobloga

Dzwoni do mnie kobita z allegro i dyskutuje 10 minut bo wystawiłem 4 gwiazdki na pięć zamiast 5 i się srała że jej opinię psuje.
A kupiłem jakiś gówniany zegar na ścianę który okazał się malutki(było w dokumentacji co mi wisi akurat) ale też nie działał. To go wyrzuciłem.
Ale ona że mogłem reklamować. Kto ma czas nadawać paczki sprzętu za 12 PLN?
#!$%@? 10 minut się pruła.
Sprzedawcom na allegro naprawdę zależy (ʘʘ)
##!$%@? #allegro
  • 4
Miałem jakąś podobną sytuację. Kupiłem pierdołę, która częściowo była wadliwa. Napisałem do sklepu, powiedzieli że skontaktują się ze mną w celu rozwiązania sytuacji. Po miesiącu ich milczenia wystawiłem komentarz na też chyba 4 gwiazdki. Od tego momentu zaczęły nagle częste maile, które zlewałem tak jak oni mnie wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@?ł mnie na łopatki dopiero telefon od wkurzonego gościa, jak mogę im psuć biznes, że przecież
@masz_fajne_donice: Jedna gwiazdka wiele zmienia przy stosunkowo małej ilości ocen, żeby podbić średnią do super sprzedawcy potrzebują kilka ocen pełnych lub usunięcia Twojej. Oceny od klientów również liczą się do jakości sprzedaży. Jeśli poproszę o warto dać szansę i usunąć a jeśli się plują to trzeba tępić ( ͡° ͜ʖ ͡°)