Wpis z mikrobloga

@lastro: wzrosty odpaliły po informacji, że wskaźniki XTB mieszczą się na poziomach na których KNF nie widzi przeciwwskazań do wypłaty dywidendy. Niby zarobiłem na tym papierze na kółku tyle ile sobie założyłem, ale jak podczas tego rajdu złapało mi zlecenie sprzedaży po 17,00, a kurs już jest 21,30 to jednak czuję się wyleszczony :D
  • Odpowiedz
@19karol90: Kto nie kręcił kółek na XTB niech pierwszy da plusa :D
Sam kręcilem, ale spodziewałem się, ze któregoś razu wybije i drugi pakiecik był nietykalny w obawie, ze pociąg odjedzie :)
  • Odpowiedz
widziales xtb kursy ? Xtb biomed boruta maxima mega ubieraja i grunt to wyjsc wtedy kiedy trzeba


@magnat32: Jakie XTB Kursy? Chodzi ci o jakieś ubeiranie rpzez spekułe?
  • Odpowiedz
@magnat32: No co, jak raz urusł raz do 16+ to juz nizej nie spadal (chyba ze na chwile) Potem ta pompa na 28 i zjazd po wynikach. Kiszenie ogora i teraz pytanie czy to po jakims info o dywidendzie czy bez powodu, wiec pewnie jakies ubieranie
  • Odpowiedz
@lastro: - gra pod raport za Q4
- przyklepana dywidenda
- wejście na nowy rynek
- brexit problematyczny dla konkurenta plus500 w EU
- analiza techniczna, jak masz wyjście z konsolidacji górą to włączają się goście którym na wykresie pojawia się podwójny odwrócony batman z rogami i goście ładują się przy 17-18 zł widząc potencjał wzrostu wynikający z at/price action

generalnie z xtb od dłuższego czasu było baaardzo prawdopodobne, że odpali,
  • Odpowiedz
@lastro przecież wszyscy wiedzieli, ze tu będzie odpał w momencie gdy bedzie info o dywidendzie. Jak to na bananie rośnie już przed, wiec znając życie po informacji nie będzie już wielkiego odpału. Kurs był trzymany za jaja przez pol roku, kto chciał kręcił kolka, a cierpliwi czekali.
  • Odpowiedz