Wpis z mikrobloga

  • 113
Jaki był Wasz pierwszy #komputer?
Ja swój dostałem w 2000roku po komunii.
Znalazlem kiedyś paragon kosztował jakieś 4000zl z monitorem.
Podzespoły to jakiś Intel Celeron 400mhz, dysk chyba 10gb lub 20gb, 64MB ram, karta graficzna jakąś nVidia, myszka kulkowa xd, monitor kineskop.

Chcialem kiedyś zainstalować na tym kompie gta3 ale nie poszło xd zasinalo się strasznie

Komputer służył mi aż do 2 klasy gimnazjum - 2006 rok, monitor działal jakoś jeszcze do 2009 roku.

Zapraszam wszystkich urodzonych w roku 1991 pod tag #klub91.
#zycie #urodziny #30urodziny #dziecinstwo #lata90
kopek - Jaki był Wasz pierwszy #komputer? 
Ja swój dostałem w 2000roku po komunii.
Zn...

źródło: comment_1609914458pT8IUJAYUSzDSLZgbewrYx.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kopek: mojego pierwszego nie ogarnialem, bo miałem jakieś 10 wiosen
Windows ME
Często był oddawany do reinstalacji z powodu wirusów czy mojego działania
Pamiętam, że był w nim 10GB dysk, który był niewystarczający. Tzn. instalowało się sporo programów z płyt i dysk się zapełniał.
Jak zacząłem kasować czcionki by zwiększyć pojemność to dowiedziałem się co to znaczy inicjowanie zmian po restarcie komputera.
W sensie, kasuję coś wg. mnie niepotrzebnego na C:/
  • Odpowiedz
@kopek: Amiga 600 w latach 90. Pierwszego PC to nie pamiętam dokładnie kiedy ale też jakoś w okolicy 2000 roku. AMD Duron 600mhz, 128mb ram, karta to jakaś nvidia 64mb i do tego dysk 10gb. Na start miałem jedną grę, croc 2. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kopek: Nie pamiętam, aż tak dokładnie jego danych. Były święta 1999r., do niego gra Delta Force 2 :) Przestał działać w wakacje 2007.
  • Odpowiedz
@kopek: pentium 200mmx chyba 16mb ram, dysk 2.1gb, win 95, kupiony jakoś na jesieni, pamiętam, że w tym roku co w cd action (chyba w styczniu) było demo toca touring cars. Z bratem od stycznia zbieralismy cd action i nie mogliśmy sie doczekać kiedy będzie pc. Potem był upgrade na 32mb ramu i akcelerator voodoo :)
  • Odpowiedz
@kopek: 2001 za 3,5k z monitorem. Sam uzbierałem połowę, a drugą mi się starszy dołożył. Nie pamiętam jakie miał podzespoły, ale bieda była taka, że nie chciały mi na tym chodzić gry z lepszą grafiką, bo nie obsługiwał xD
  • Odpowiedz