Wpis z mikrobloga

Ten cały superlike to to się daje komuś kto się naprawdę nam spodobał ( on to widzi czy nie) czy jak to jest? Dzis pierwszy raz uzywam tego wynalazku i powiem tak drenuje baterie jak wściekle. Limit wyczerpałem zobaczymy czy po tygodniu bede miał jakieś macze. No i w ogóle muszę dodać ze naprawdę mało jest takich brzydkich kobiet czy nie zadbanych. Facetów to nie wiem bo sie boje ze zobaczy jakis jakims cudem like wtedy bedzie wstyd xd
#tinder
  • 7
@a-lexis: Superlike dajesz komuś kto się mega spodobał lub wiesz, że bez tego twój like zginie w gąszczu miliona innych niebieskich - i tak, taka osoba widzi, że dostała superlike. Ty też będziesz widział jak dostaniesz.
@a-lexis: Tak i nie. To znaczy warto być pomiędzy 18 a 22 w piątek bo wtedy dużo lasek przegląda. No i ogólnie w godzinach wieczornych częściej ludzie siedzą na Tinderze. A z tego co zaobserwowałem to profile "niedawno aktywne" pojawiają się 'wyżej'. Ale jak masz hajs i premium to już wtedy nie ma znaczenia. No i w pozostałych godzinach to już raczej dowolnie możesz przerzucać na prawo i lewo.