Wpis z mikrobloga

I weź ufaj i słuchaj #lekarz to Cię wykończą.
Jakaś doktur dała mi naltrexon (LDN) lek zarejestrowany do leczenia uzależnienia od opoidów i alkoholu.

Przeczytałem, że eksperymentalna terapia w leczeniu m.in. #stwardnienierozsiane #sm polega na podawaniu 10-50 krotnie mniejszych dawek czyli zamiast 50mg na dobę to 1-5mg ma to wspierać organizm na wielu płaszczyznach.
Lekarka wypisała mi to w takim właśnie celu, ale w dawce 50mg!!!

https://ptfarm.pl/download/?file=File%2FFarmacja+Polska%2F2019%2F12%2F03_OG_Terapia_naltroksenem_n.pdf

#zdrowie #przegryw #narkotykizawszespoko #medycyna
Pobierz p.....k - I weź ufaj i słuchaj #lekarz to Cię wykończą.
Jakaś doktur dała mi naltrex...
źródło: comment_16099616739P4vps3BKRGUY8fbpRwPn0.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@programista4k: może wypisała Ci tak, bo tak tylko się dało(żeby zaś w aptece dziwnie się nie patrzyli) i zakładała że skoro oboje wiecie jak to inaczej można używać to Ci nawet o tym nie wspominała.
Nie orientuje się też czy terapia małymi dawkami są już oficjalne także kolejny powód dla którego może wolała oficjalnie tego nie zapisywać, żeby nie miała przypału?
@YouCanCallMeSusanIfItMakesYouHappy: skutki uboczne byłyby jakby stosować te antybiotyki tak jak stosują lekarze NFZ: bez probiotyków i bez diety.
Przy odpowiedniej diecie i probiotykach nic się nie dzieje. Jestem w społeczności od lat, sam leczyłem się 8 lat i uboki u ludzi są rzadkie, wszystkie przejściowe. Z setek historii jakie czytałem tylko 1 się pozrywały ścięgna, po fluronochinolonie, ale to już po pierwszych dawkach, a nie że brał miesiącami.