Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Belobog: ja sobie teraz testuję Albion Online. Gierka podobna, świat 100 razy większy i nie musisz bulić cebulionów, żeby uzyskać dostęp do 80% zawartości gry.
to za mało grałeś w te dwie gry jeśli stwierdzasz że albion ma większy świat lub że trzeba płaci za dostęp do zawartosci w cebulionach ale wszystko przed Tobą.


@pawlak78: w Albiona może rzeczywiście, ale po samym wejściu w mapę świata jestem w stanie stwierdzić, że eksploracja świata w AO zajmie mi znacznie więcej czasu, niż tego w RSie. W Runescape grałem we wszystkie wersje, na oldschoolu (który był na tamte
@Haramb3 To skrócę Ci tą wielką eksploracje (lol) w albionie i już teraz powiem że tam nie ma co eksplorować chyba że eksploracją nazywasz zwiedzanie mapek na których nie znajduje się nic poza surowcami i mobami okrojonymi wyglądem do 4 frakcji. To nie jest gra o eksploracji tylko pvp.

Myślę że nie ma co dalej poruszać tematu jeśli Twoja przygoda w rs'ie kręciła się wokół bicia hill giantów 28 combatowych i walki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawlak78:

że może i lekką rękę do baśni to Ty masz ale o grze niewiele wiesz.


Uhuhu, kłamię?

hill giantów 28 combatowych


28 combat miały w OSRS. Później zostały zboostowane. Jak wcześniej wspomniałem, grałem od OSRS do najnowszej wersji.

walki z botami na tele graby o wine of zammorak


Nie no, lajcik. Bot, którego czas reakcji to mniej niecała sekunda, a zazwyczaj na jednym serwie są dwa boty+inny realny gracz. Także
@pawlak78:

Nie czekaj na wersję steam ponieważ nie wniesie ona nic. Jeśli ktoś spodziewa się że OSRS nakręci jakieś duże liczby na steamie to się bardzo grubo myli ze względu na aktualną sytuacje z klientem gry. Nikt normalny z aktualnych graczy nie będzie grał przez steama ponieważ klient tam udostępniony będzie tym przestarzałym stworzonym 15 lat temu z małymi poprawkami. Na 100 tysięcy online 70tyś gra przez runelite który podnosi komfort
@Novameh Tak pisali że pracują nad ulepszonym klientem ale szczerze wątpię że dorówna funkcjonalnością runelite który jest opensource i gracze dla graczy piszą do niego pluginy :P Akurat im dłużej zwlekasz tym więcej spadnie Ci na głowe kiedy się zalogujesz pierwszy raz ponieważ gra regularnie co tydzień dostaje nowe updejty ale to na plus dla nowego gracza jak Ty bo ostatnio bardziej stawia się nacisk na rozwój kontentu dla early i mid