Wpis z mikrobloga

@ankast3 fenix 6, 5 jak tylko na rower i bieganie nawet 30% możliwości nie wykorzystasz, może jakiś forerunner lub instinct? Sam byłem napalony na fenixa ale wybrałem instinct i nie żałuję. Na rower, bieganie mi wystarcza :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ankast3: jeśli nie trenujesz pod triatlon to zerknij sobie na forerunner 245 music. Mam wersję bez muzyki bo nie potrzebuje i uważam że jest za tą cenę super. Jednak jeśli potrzebujesz map i może chcesz kiedyś zacząć ćwiczyć pod triatlon albo po prostu masz większy budżet to zerknij na 945.
@ankast3: Generalnie proponuję się najpierw przymierzyć do fenixów. Bo to są duże i ciężkie zegarki :) Jak jesteś różową, to zwyczajnie mogą być za duże. Ja sam uważam, że jest trochę "za". A mam 190cm i 92kg :P
@diarrhoea: z perspektywy posiadacza Fenixa 5 od ~ 3 lat to imo nie warto jeśli nie jesteś hardkorowym sportowcem. Ja go wziąłem, bo mi się wizualnie podobał, ale teraz bym zdecydowanie coś tańszego brał ¯\_(ツ)_/¯
@Endr3w: No ja go używam na długich wycieczkach rowerowych i w górach. Spokojnie można cały dzień wędrówki zarejestrować a jeszcze 50% baterii zostanie. Ale na codzień juz go za często nie noszę.
@Endr3w: jestem półhardkorowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale myślę, że codziennie w pracy mi się przyda, jak na 24 h dyżurach będę latać po korytarzach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)