Wpis z mikrobloga

@pikey: Ten nie wyglada na dobry. Zalety są takie, ze nie będzie bolał cię kręgosłup, wady są takie, ze jak dobierzesz zły to nie będzie różnicy pomiędzy takim fotelem a krzesłem drewnianym (poza miękkim pod tyłkiem). Oczywiście musisz wydać trochę na fotel ergonomiczny żeby posłużył dłużej niż pol roku
@Megawonsz_dziewienc: może przez siatkę - zawsze wygląda troche "tanio". W teorii co mi się spodobało: szeroki zagłówek, zawsze podparte plecy, leżonko jako takie, chyba da się zablokować w dowolnej pozycji, regulacja długości siedziska, na minus (tak trochę bo mi to nie robi aż tak bardzo) przy odchylaniu odchylają się też podłokietniki. I w teorii wygląda w miarę solidnie. Mocno zastanawiam się też nad wau 2 ale troche mnie przerażają te plastiki.
@pikey Ja mam taki od pół roku (https://www.centrumkrzesel.pl/fotel-ioo-bs-kmd31/3339/p) i mogę z czystym sumieniem polecić. Zastanawiałem się nad tym modelem, który wrzuciłeś ale nigdzie nie mogłem znaleźć opinii a Ioo kupił jeszcze jeden mój znajomy i też jest zadowolony. Miałem wcześniej Markusa z Ikeii i to jest niebo a ziemia. Plecy przestały mnie boleć a potrafię w pracy spędzić nawet 10 godzin dziennie przy biurku.