Wpis z mikrobloga

Tak z ciekawości spytam, bo mam mało znajomych na ps. Który macie lvl w trofeach, ile zdobyliście platyn i za jakie gry i jaki macie stosunek do trofeów (polujecie na nie/macie je kompletnie w dupie/jeśli wam się spoko gra, a platyna jest do zdobycia to się staracie ją zdobyć)?
#ps4
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zilla-kamil: 18 platyn: infamousy, god of war, uncharted 4, shadow of the colossus, tekken 7, unravel, nfs heat, rocket league, horizon zero down, sw battlefront 2, life is strange, murdered: soul suspect, minecraft, bloodborne, sw jedi: fallen order, batman i ratchet and clank. Ogólnie jak platyna jest w miarę prosta do zrobienia albo gra mnie wciągnie to staram się ją zdobyć.
Jeszcze tak od siebie dodam, że ja 160 i trzy platyny w sumie tylko. Za Spider-Mana, bo nie miała jakiś skillerskich trofeów, raczej minimalny grind, ale w #!$%@? ją lubię więc z przyjemnością i za LEGO Harry Pottery, bo z różową swoją grałem na dwa pady i w sumie się nieźle bawiliśmy.
@zilla-kamil: 218 level, 12 platyn (byłoby 13, ale #!$%@? Mad Max miał zabugowane trofiki, a potem wyłączyli serwery gry i nie zdąrzyłem przejść drugi raz) z czego 3 to jakieś proste minigierki typu my name is mayo, a reszta za kakarota, LEGO ninjago, goat simulator, days gone, za te nowe assasyny i inne. Jak platyna jest dostępna w miarę możliwości to ją z chęcią robię, a jak wymaga gdzieś #!$%@? osiągnięć
@zilla-kamil: 206 lvl, 6 platyn (Days Gone, Spider Man, Kakarot, Tsushima, Wiedźmin 3, Assassin’s Odyssey). Jeśli platyna jest przyjemna lub gra bardzo mocno mi się podoba to robię. Tak jak mówi @shox: jeśli za dużo trzeba się bez sensu męczyć to nie, np w RDR2 bym nie wbiła głównie ze względu na tryb online. Jeśli chcesz możemy na PS dodać się do znajomych :)
@zilla-kamil:
99 Platyn, 426 lvl, 6755 pucharków.

Miałbym już ponad 100, ale postanowiłem sobie że chcę aby moją 100 platyną była gra na ps5 więc powolutku gram sobie w AC: Valhalla. Lubię wbijać platyny, ale nie w każdej grze i nie za wszelką cenę. Przykład: Wolfenstein 2 w którym nie wbiłem 1 pucharka za przejście gry na jednym życiu na najtrudniejszym poziomie podczas jednego posiedzenia( no chyba ich #!$%@?*ło), kolejną taką