Wpis z mikrobloga

Jestem absolutnym świeżakiem jeśli chodzi o kryptowaluty. Pobrałem sobie portfel "Electrum" i "Electrum LTC" (jedno do BTC, drugie do LTC) i chciałbym kupić teraz trochę krypto.

Co polecacie? Mam Revoluta/Paypala - jeśli to może mi w czymś pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#teleelevidenie #kryptowaluty
  • 14
Jak chcesz jakieś śrubki za 20-30 zł żeby zobaczyć z czym się to je to podaj adres BTC to się wymienimy. Sprzedałem wszystko ale zostało mi bodajże 10USD na coinbase. Ja najpierw na małych kwotach uczyłem się przelewania, odtwarzania z seed i wszystkiego co ważne aby się nie #!$%@? w akcji. Nawet na jednym porfelu Guarda zapomniałem hasła i teraz już wiem jakich nie ustawiać. Jak od razu zaczniesz obracać dużymi środkami
@pawelkoszalin2: Zrobiłem konto na bitbay i mam pierwszy stopień weryfikacji. Muszę teraz przelać im jakąś kwotę abym osiągnął drugi stopień weryfikacji? Mam możliwość wpłaty tylko PLN - a oni akceptują tylko przelewy z polskich banków - a ja mam tylko niemieckie konto. Jak próbuje wpłacić w euro to po prostu nie pokazuje mi żadnej możliwości przelewu a przy USD jest napisane, że brak możliwości wpłaty, bo nie osiągnąłem drugiego stopnia weryfikacji.