Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki z #krakow - planuję z dziewczyną przyjechać zobaczyć ten ogród świateł, ale te pokazy są z tego co wiem dość krótkie, a czasu będziemy mieć sporo więc wychodzę z zapytaniem co można jeszcze porobić w obecnej sytuacji na mieście. Wiadomo, że Covid więc będzie słabo, ale z tego co wyczytałem np. taka Pijana Wiśnia jest otwarta, Muzeum Gier Arcade też przyjmuje ludzi(chociaż to trochę odpada bo już była). Na pewno ogarniemy jakiś spacer po rynku na którym z tego co wiem są jakieś szopki wystawione, ale chciałbym jeszcze z tej wycieczki wyciągnąć coś więcej.

Przyjedziemy jakoś 18-21 stycznia więc jakby ktoś wiedział o jakichś fajnych atrakcjach w tym czasie to byłoby świetnie bo sam raczej nic ciekawego nie znalazłem podczas moich poszukiwań. Przejrzałem też tag na 2 tygodnie wstecz, ale chyba wszyscy siedzą w domach bo nie było za bardzo postów o zbliżonej tematyce xD

Będę bardzo wdzięczny za każdą propozycję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@swinka_morska: brak samochodu ale rozejrzę się po tych propozycjach, bardzo Ci dziękuję Mirabelko!

@AST0N: o, to może być całkiem dobry pomysł i będę mogl od razu udowodnić ze mój lek wysokości wcale nie jest aż tak silny xD myślę że byłaby zadowolona, dzięki miras
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matemit: Daleko nie mamy, oboje lubimy neony i stylistykę retro plus ostatnimi czasy no nie ma za wiele atrakcji do wyboru a ileż można siedzieć w mieszkaniu i oglądać netflixa.
@Wiedmolol: Jak lubicie światełka to mając wolne pol godzinki możecie wziąć traficara (bo tramwajem czy autobusem to bezsensowna wyprawa - pomimo małej odległości) i podjechać pod Fabryczna Office Park bo tam jest taka mała ale ładna instalacja artystyczna. Próbowałem nawet teraz znaleźć to w necie i po wpisaniu „dmuchawce Kraków” w google wyskoczył mi mój post, kiedy ponad rok temu o to pytałem XD

https://www.wykop.pl/wpis/45266265/gdzies-w-okolicach-al-pokoju-miejsce-gdzie-sa-taki/

Spoko sprawa do zobaczenia na chwilkę,
@AST0N: pod Fabryczna Office to mogli by z buta się przejść z Ogrodu Świateł bo to 20 minut spacerem lub tez zobaczyć z okien tramwaju jeśli planują się zakwaterować gdzieś bliżej Rynku. Wtedy do Ogrodu Świateł najłatwiej jest się dostać właśnie tramwajem który przez Rondo Grzegorzeckie pomknie przez przystanek Fabryczna właśnie aż do M1 (i ogrodu świateł)