Wpis z mikrobloga

Mirki, chodzi mi po głowie zakup radia internetowego. Ktoś doradzi jakiś dobry sprzęt? Chodzi mi o dobra jakość dźwięku, dostęp do stacji internetowych (RNS/Newonce/357/zagraniczne) dobre połączenie Wifi, tak żeby nie zrywało co chwilę, sterowanie z pilota, wyświetlacz LCD. Najlepiej jasne kolory, minimalistyczny design. Pierwszy raz szukam takiego sprzętu, ale z klasycznych stacji nadawanych UKF nie ma czego słuchać, a lubię jak coś w tle leci w domu. Słuchanie z laptopa i telefonu to jednak nie to samo. Z góry dzięki!

#sprzet #radio357 #radionowyswiat #elektronika #muzyka #radiointernetowe #radio
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Harry87: ja zastanawiałem się nad Ferguson i400s albo i500s, ale obawiam się, że jakość dźwięku mnie nie zadowoli. Nie jestem audiofilem, ale lubię fajne pełne brzmienie nawet przy cichym słuchaniu.
@Harry87: Zachęcony recenzją, postawiłem jednak na coś małego i taniego, wszak to tylko radio, a do słuchania płyt mam lepszy sprzęt. Ferguson i100s. Dla ciekawych, sprzęt oceniam po 1 dniu na 4/5. Jakość spasowania elementów ujdzie, jakość dźwięku jak na takie radyjko jest nawet ok, plus za głośność i equalizer, łatwo łączy się z siecią, konfigurować polecam przez apke, bo przez pilot ciężko. Ładny, minimalistyczny design. Jak za 300 ziko to
Harry87 - @Harry87: Zachęcony recenzją, postawiłem jednak na coś małego i taniego, ws...

źródło: comment_1611695609vBrwxVOdrxqx3b5pKdl8rA.jpg

Pobierz