Wpis z mikrobloga

@d_k_: Za bardzo czekać nie lubię, moze następnym razem xD
Wysylka choćby Summiteerow dopiero poczatkiem Marca, jakby wysyłali od razu to pewnie bym wzial niebieskiego ;)
@miiihau: Niebieski Summiter fajny. Mi podoba się jeszcze szary Freediver, ale niestety budżet nie jest z gumy. W tym tygodniu skorzystałem z promo na krzysztofa i muszę z zakupami spasować niestety.
Oni wysyłają ze stanów, prawda?


@d_k_: moja przyszła bezpośrednio z shenzen bodajże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pan John Mack jedynie powiadomił mnie mailem, że Polski DHL z urzędem celnym w parze, napisali do niego po Polsku maila z żądaniem cła ( ͡° ͜ʖ ͡°) i przesłał go do mnie ( bo jako amerykanin średnio rozumie po polsku)
@d_k_: Bardzo zadowolony, od paru miesięcy jest na moim nadgarstku 90% czasu. Rzeczywiście nie zauważyłem jeszcze żadnej ryski, powłoka robi swoje. Ten nowy Commuter wygląda spoko, ma datownik, co jest przydatne
@fi9o: oczywiscie, Ball super zegarek gratuluje zakupu. W moim przypadku jednak sytuacja wyglądała tak, że Traska oferowała to czego oczekuje, za cenę którą byłem gotów zapłacić. Żaden Ball tego nie spełniał więc nie porównuje. Może gdybym kupował dla samej marki... ale jaki to ma sens.
Pochwalisz sie mam nadzieje fotką :)
@d_k_:
No i zapewne obecne Traski takze nie wyjdą z USA tyko ChRL, wiec chyba cła nie bedzie, tylko
@fi9o: Jasne, ciężko z takiego zegarka nie być zadowolonym.
Ja mam problem z rozmiarem zegarków bo jestem bardzo szczupły i poszukuje teraz takich raczej poniżej 40 mm, 38 jest dla mnie perfect.
Ball przynajmniej kiedyś, zbytnio nie posiadał nic w takich rozmiarach. Przynajmniej z tych które kiedyś oglądałem pod kątem zakupu.