Wpis z mikrobloga

Póki co jeszcze sporo tańsze, nie śmierdzi. Minus taki że można to palić i palić i w końcu nie wytrzymasz bez jarania godziny. Mój kumpel tak ma, uzależnił się do tego stopnia w rok, nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Delirka: sam jarałem ale skończyłem, tobie radzę to samo. Jednakże z dwojga złego to wolałbym palić zwykle faje, te e papierosy to smakują jak gówno, wyglądają jakbyś zaciągał się dildosem i wgl te olejki to #!$%@? sprawa. Najbezpieczniej jest sobie samemu nabijać /skręcać. I taniej Ci wyjdzie i tyton zawsze lepszej jakości
@ak44: średnio mnie to przekonuje. Przerabiałam wszystko i dopiero iqos podołał, po 17 latach palenia odstawilam faje z dnia na dzień na rzecz iqosa. Największy syf jest niestety w analogach i właśnie elektrykach, w olejkach jest tyle chemicznego syfu, że już sama świadomość tego powinna zniechęcać.
@babazpola: każda teza wymaga poparcia czy mówisz o badaniach we wspolpracy z samym producentem czyli "Philip Morris International" jak tak to XD, jak nie to się podziel literatura :) a wiesz jaki jest sklad tych liquid do e fajek czy tak sobie napisalas?
@babazpola: No nie wiem, duzo sie mozna spodziewac bo wyskakujesz tu z jakimiś badaniami, których boisz sie podac bo gdzies tam kiedys cos czytalas. Jeszcze podalabys te prowadzone we wpolpracy z producentem, ktory robi tez malboraski :)