Wpis z mikrobloga

Czy rusek ma czasami jakieś złe dni lub okres? Wczoraj widziałem na stronie, że wpłaty Revolutem są limited i żeby się z nim skontaktować w celu wpłaty. No to napisałem maila (poprawnym normalnym angielskim), że chciałbym przelać pieniądze używając revoluta i że chciałbym jednocześnie na dwa konta wpłacić (znajomego i moje) - łącznie 36 euro. No to odpisał: "ok, let's try". No ale... co dalej? Na obu kontach na podstronie do doładowywania Revolut był nadal limited - więc tam nic nie mogłem zrobić.
Spytałem się go, czy ma może jakiegoś linka do Revoluta czy cokolwiek - lub co mam po prostu zrobić, by mu przelać te pieniądze, a ten do mnie tylko z pyskiem "WHAT?!". No to ja do niego jeszcze raz "Chciałbym przelać Ci pieniądze używając revoluta na konta wyżej podane. Co muszę zrobić aby wysłać Ci pieniądze? Jak mogę to zrobić?" - i na to nie odpisał. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#teleelevidenie
  • 18
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl: Właśnie to zrobiłem. Wydawało mi się, że to on mi musi podać linka, a nie odwrotnie. Tak czy siak - mógł mi napisać "You have to send me a link" i od razu bym wiedział co i jak...
  • Odpowiedz